Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezhetnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék egy aranyos kedves barátnőt?

Figyelt kérdés
25 éves mások szerint helyes és aranyos srác vagyok. Majdnem minden csaj megnéz az utcán (16-30 év közöttiek) pedig nem vagyok az a csajozós típus sőt nagyon érzelmes és félénk vagyok.
2008. okt. 19. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm :) Én 17 éves vagyok, és szerintem én is megnéznélek :) Először azt gondolnám, túl zárkózott és félénk vagy, nem lehet? A csajoknak tetszenél, de valami mégis megakadályoz, hogy belemenj egy rendes kapcsolatba, hogy végre összejöjjön valami komolyabb...?

Ha gondolod, beszélgethetünk, és segíthetek kideríteni mi lehet az ok :) Annyira biztos nem bonyolult. Viszont egy valamit tudnod kell; ha válaszokat keresel, csakis egy helyen találod meg őket: magadban. Ehhez van persze egy kulcs is, ha az megvan, ha azt megtalálod...

Mások (pl. itt) csak segíthetnek, merre van a kulcs. De neked kell megtalálnod, magadban a válaszokat!

Remélem nem voltam túl "elvont", viszont tényleg azt gondolom, csak Te ismerheted annyira magad , hogy tudd, mire van szükséged, mik a gyenge pontjaid, és mi az, ami gátol, belülről.

Sok sikert, L.

2008. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ui.: És még valami, ha nem találsz normális (azaz "kedves aranyos") barátnőt ebben a mai világban, azért egyáltalán nem Te vagy a hibás, egyre ritkább. Ne add fel!
2008. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves L. !


Nagyon örülnék ha beszélgethetnék veled. Küldj e-mailt.

2008. okt. 19. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

21 vagyok, ha gondolod szívesen beszélgetek veled, csak hogy növeljem az önbizalmad...na de amúgy is! Ha mások szerint helyes vagy akkor nincs más dolgod csak írni egy e-mailt! :)

Pusz

2008. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismizni van kedvem Veled.

Nem szoktam a pasi témaimban szorakozni...

20 éves leányzó vagyok.Szeretek minden felerol beszélgetni.Ami a szívemen az a számon is általában.

Ha érdekellek esetleg,az email címemre tudsz írni.

Udv!

2008. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!