Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem furcsa ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa ez?

Figyelt kérdés

Tinderen megismertem egy pasit, aki ugyan 12 evvel idosebb nalam (en 25, o 37), de nagyon szimpinek tunt. Vele nem a sablonos ismerkedes kezdodott el, hanem valahogy szabadon es lazan jokat beszelgettunk, igaz nem tul sokat mert keves szabadideje van, sokat dolgozik. 2-3 nap utan talalkoztunk is, vegig nevettunk es beszelgettunk, jol ereztem magam vele. Viszont picit fura, hogy o kerdezett a munkamrol es meseltem is, de o azt mondta "elso randin nem akar ezzel farasztani". Aztan annyit hozza tett, hogy informatikai jellegu cege van. Minden masrol teljesen nyiltan meselt, csaladrol, az eleterol, multjarol. Csak a munkajarol nem. Csak nekem fura ez? Illetve mikor elbucsuztunk, megcsokolt (eleg hevesen, ami nem romantikusra, inkabb tuzesre sikerut) es azt mondta le is torli magat tinderrol.

Mit gondoltok?


2017. jún. 4. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

ennek a kérdésnek semmi értelme.

nem mered elmondani a barátnőidnek a randis élményeid?

2017. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Informatikusokkal nekem is ugyanez a túlzott visszafogottság a tapasztalatom.
2017. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Tartok tole, hogy valami simlis pasi es nem informatikus :/
2017. jún. 4. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy övé a cég, csak azért nem mondta nehogy emiatt akarj még találkozni...

Vagy pont hogy ő egy kis senki ott, esetleg nem akarja hogy lenyomozd, vagy kamu az egész, nem is dolgozik sehol.

Magyarán bármi lehet.

2017. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
12 évvel idősebb nálad, szerintem csak játszik veled, mint macska az egérrel. Nyilván azért nem beszél a munkájáról, mert ott valami stikli lehet. Magába akar bolodítani, azért csókolt meg olyan tüzesen, hogy aztán már az övé legyél és ne tudj elszakadni tőle. Akkor sem, ha esetleg kiderül, hogy valami simlis, alvilági alak.
2017. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: nem biztos, hogy simlis, viszont azt tény, hogy az informatikusoknak hatalmas szellemi szabadságuk van, amely teljesen szerteágazó.
2017. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet maffiózó, lehet nem. ki fog az derülni.
2017. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!