Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti elvárjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elvárjátok, hogy csak a férfi fizessen első randin vagy jobban örültök, ha közösbe megy?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 22:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

#19

"a randi azért van, hogy egymàst megismerjük, nem azért hogy az egyik megismerje a màsikat. Ha az egyik fél nem akarja, nem kötelező." - muhahhahhaaa....! xD Kívánom, hogy legyél huszonéves nő egy napig, amikor napi x ember kér randit tőled, csak mert kell nekik egy punci, te meg pont ki merészeltél lépni az utcára, hát akkor zaklatnivaló préda vagy... xD

Ha van egy randim egy férfival - akinek mellesleg rohadtul nem érdekel a társasága, nélküle is tökéletesen meglennék, csak hát már annyira kell neki is a punci, hogy leszólított, én meg nem leszek gheci, merthát nőként kötelességem megadni az esélyt mindenkinek ugyebár -, amire (nyilvánvalóan) ő hívott el, akkor lehet itt XXI. századozni, meg a feminizmus árnyoldalaival döngetni a melleteket, de az alap szitu akkor sem fog változni. Igenis ő akarta a randit, nem én, tehát neki illik fizetnie - nem mintha megterhelne az egy darab kólám meg sütikém kifizetése, de akkoris így illik és kész. Nyilván ha nekem tetszene meg valaki, és én hívnám randira, akkor én állnám a cehhet, ez egyértelmű. Tudom, ma már kevéssé ismert szó, de úgy hívják; illem. Na lehet lepontozni.

2017. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#20

"És mi van, ha nem hívom el hanem egyszerűen csak találkozunk?" Oké, de ezt így hogy...? Komolyan kérdezem. Ha megtetszik neked valaki, akkor kezdeményezés nélkül nem nagyon lesz belőle randi. Valakinek akarnia kell, és ha neked tetszett meg a csaj, akkor nyilván te akarod a randit. Ahhoz meg, hogy ez megvalósuljon, el kell hívnod. Nem...?

2017. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nőként!Írtam,hogy felesben.Elmondaná valaki,hogy ezt miért kell lepontozni és üzenetben azt írni:"Hülye kva"???


Egyébként,egy régebbi etikett szerint:

- Ha a nő nem fogadja el,hogy kifizessék a részét,Nem tetszett a találka vagy a partner.

- Ha a felét állja,valami nem volt jó.De ad mégegy esélyt.

- Ha hagyja,hogy a partner fizessen,elégedett volt és ismételne.


Ezeket ugye,már mindenki elfelejtette?

2017. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem elvárás, de azért jól esik, ha az első randin fizet. Ha egy 400 forintos fagyinak is elkéri a felét az első randin, akkor azért erősen elgondolkodom, hogy mennyi keresni valónk lenne egymás mellett. Alapvetően egy párkapcsolatban azt tartom korrektnek, ha a felek hasonlóan viselik a költségeket, de az olyan mértékű szarrágást, hogy "lécci add má ide a kéccáz forint felét" nem bírom.

Természetesen ettől függetlenül felajánlom, hogy fizetem a részem.


Szerintem ha valakit randira hív az ember, akkor gondolja végig, hogy mennyit tud, ill. akar rászánni a dologra. Ha olyan fajta, aki nem akar a bizonytalan kimenetelű randiért pénzt kiadni, akkor hívja el olyan helyre, ami nem fizetős.

Nem kell Michelin csillagos étterembe menni első randin és 20 ezret kifizetni egy vacsiért a lány helyett, de ha már meghívod valamire, akkor illik fizetni.

2017. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

attól függ. ha első találkozó, nem ismerem még egyáltalán, akkor felesben. ha nagyon fizetni akar, akkor oké. kivéve ha tudom hogy nem lesz folytatás, mert akkor rossz érzés hogy még meg is hív, miközben tudom hogy nem lesz semmi.

első és jelenlegi barátom meghívott első randin. de nála tudtam hogy össze akarok jönni vele, ő is tudta, már barátok voltunk előtte, úgyhogy jó érzés volt a meghívás. így tényleg randi hangulata volt, nem olyan mint korábban, hogy két barát vagyunk akik feleznek.

2017. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!