Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőneműek, szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőneműek, szerintetek a pasiknak mekkora erofesziteseket jelent, hogy szexhez jussanak?

Figyelt kérdés
cserelnetek veluk amikor eppen ti is szexet kerestek?
2017. aug. 17. 08:12
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
21%
Ha helyes magas bunkó vagy könnyű ha átlag matyi nehéz. Azok cserélni? 1 napot nem bírnak ki sex nélkül...
2017. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Kezdõdik.

Ez van,ha csaj kell teszel érte mind külsõleg mind belsõleg.

Vagy elmehetsz prostihoz is,esetleg kivered.

2017. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Kit érdekel? És nagyon szánalmas, hogy "erőfeszíteseket" tesznek, hogy szexhez "jussanak", mintha az életfeltétel lenne...
2017. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ismerős srácokból kiindulva nem sokat. Otthon kuporgó, WOW függő mamapicifia nyomingereket nem ismerek, bocsi.
2017. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Én még sose kerestem szexet, szóval ezzel a problémával semmilyen szinten nem tudok és nem is akarok azonosulni.
2017. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet nehezebb mint nekem tartós kapcsolatot keresni, tehát nem sajnálom őket.
2017. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Nő vagyok, nem nőnemű. Ha más a hímneműek "pasiként" vannak említve, beszélhetnél normálisan a másik nemről is, te ostoba.


2. Őszintén, nem tudom sajnálni őket, ha nem "jutnak szexhez". Én is megvagyok évek óta anélkül, hogy kapcsolaton kívül össze-vissza kefélnék, van két kezem és fantáziám, ez elég addig, amíg normális párt nem találok. Illetve van egy csomó férfi ismerősöm és barátom, aki annak ellenére, hogy szűz vagy nem olyan ember, aki csak úgy nőre akad, sosem kesereg ezen. Vagy jön és akkor örül, vagy nem, ha nem, akkor meg ez van. Ez nem étel meg ital, hogy valaki megdöglik nélküle. Nem vagy állat, köss csomót a farkadra, és viselkedj úgy, mint aki kinőtt a majom szintjéről.


3. Ha szexet keresnék, valószínűleg cserélnék velük. Simán fel tudnék szedni szexre nőket, mert jó a beszélőkém, és össze tudnék rakni külsőre is egy kelendő pasit. És nem is lennék elmondva mindenféle k.urvának a kettős mérce miatt, ha esetleg minden nap mással kelnék. De mivel nem szexet keresek, meg nem is mozgat meg érzelmi okokból a párcserélgetős és idegen testekhez simulós életvitel, jó nekem puncival is a lábam között.

2017. aug. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy olyan nyomival, aki nőneműnek nevezi a nőket, sose cserélnék. Sok mafla, barom, bunkó, arrogáns link alakkal találkoztam már, de attól még megtisztelem a férfiakat azzal, hogy férfinak hívom őket.
2017. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a nonemu a legaltalanosabb kifejezes


ha lanyokat irok akkor kiforgatjak h ez csak a "lanyokra" vonatkozik


ha noket irok akkor azt mondjak h max a "kislanyokra" igaz


de kiforgatjak akarmit irok

2017. aug. 18. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha jóképű és pénzes, akkor minimális erőfeszítést (se) kell belefekteteni.

Ha egyik se, akkor belefektethet bármennyit, nem lesz eredménye.

2017. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!