Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, - bármely nőneműe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, - bármely nőneműek ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfiről van szó, akinek az egyik fő életcélja, hogy az Univerzum legerősebb Jedi mesetere legyen.


Zavarna titeket a dolog, hogy nem lenne hajlandó a hétköznapok unalmas és fárasztó dolgaival törődni, de fejből tudná a Jedi kódexet, és minden velejáróját.


Egyébként 7 éves kora óta végez különböző fegyveres sportokat is, így mostanra a kardvívás mesterének tudhatja magát. Kikezdhetetlen erkölcsi normákat vall, elvégre there is no emotion, there is The Froce.


Tudnátok szerelmesek lenni egy igazi mesterbe ? Főleg a 20-35 korosztály véleménye érdekelne, de természetesen mindenki véleménye számít.



2017. márc. 22. 12:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha komolyan írtad, akkor nem tudnék egy ilyen emberre felnőtt férfiként tekintenj, ezáltal esélyes partnerk
2017. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Én elmebetegnek gondolnám. Nem ebben a világban él. Ebben a világban nem léteznek se Jedik, se Jedi mesterek.

26L

2017. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

1.vagyok:

Ezáltal esélyes partnerként sem.

Ha viccként írtad, akkor elég erőltetett a dolog

2017. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
"Annie? A kis Annie? Annie vagy bizony! Háháháhá, te aztán jól megnőttél! És Jedi lettél! Hmmm, van pár fickó akit tartozik nekem, segíthetnél behajtani a tartozásokat..."
2017. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Jaj nekem... ha valaki rajong valamiért az egyáltalán nem baj, de amit te itt írsz az már infantilis. Nem tudnék komolyan venni egy ennyire gyermeteg személyiséget, aki ilyen mértékben menekül a valóság elől, és a saját kis világában él.
2017. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
9%

#5



Hááááát... Érthető, bár én nem ítélem el, ha valaki menkül a valóságból. Mi is a valóság? Csupa rossz dolog.


Farkastörvények, "küzdeni kell mindig", érdekbarátságok, egymás fúrása a munkában, közhelyes vígasztalások, képmutató emberi hozzáállás, éhezés világszerte, folyamatosan közelgő problémák, kortárs érdektelnség (20-25 közöttiekre gondolok, beszélnék én velük mélyebben, de csak a narancsvodka meg a redbull az egyik végletnél, a másik véglet meg csak azt nézi, hogyan lehet feljebb jutni és éppen mire használhat fel).

2017. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

#5-ös vagyok


Egyébként, ha ilyen tényleg van (és miért ne lenne), akkor az a pasi egy, a saját hobby körében tevékenykedő lánnyal tud hangot találni. Tehát olyas valakit, aki nagyon hasonló életet és ugyan úgy rajong ezért a Jedi dologért. Ő tudja ezt megérteni, elfogadni és támogatni benne.

2017. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

" there is no emotion, there is The Froce"


Akkor minek neki kapcsolat? Az Erő vele van... nem elég az? :P

2017. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

#6-os, #5-ös vagyok.

Ne érts félre, nincs a képzelettel semmi probléma. Én magam is művész vagyok, meg van a magam világa, amikor alkotok, ahová visszavonulok. Nincs ezzel baj, sőt, szerintem kell is. De teljesen ebbe temetkezni, ebben a felépített álomvilágban élni, és mindent ennek rendelni alá, nem egészséges. Persze csinálja, ha Ő így érzi boldognak magát, szíve joga, de aki nem tud osztozni ebben a rajongásban, az nem is fogja tudni elfogadni maradéktalanul hosszútávon.


"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni."

2017. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9:

"Mivel szegény vagyok, álmom van csupán,

Álmaim lábad elé terítem

Finoman lépj, álmaimon gázolsz."

2017. márc. 22. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!