Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakiről kiderül, hogy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakiről kiderül, hogy 25 évesen még csak az érettségire készül, az szégyen?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt az interneten, kellemesen elbeszélgettünk, összességében szimpatikus. Viszont a beszélgetés közben kiderült róla, hogy éppen érettségire készül. Ez elsőre kiábrándítóan hatott, de nem tudom, jogos-e ez az érzés. Egy hét múlva találkoznánk.

Én diplomás vagyok, abszolút nem várom el, hogy a párom is diplomás legyen, de azt hittem, érettségije legalább mindenkinek van.

Mindketten külföldön élünk huzamosabb ideje, szóval látom benne a tenni akarást, hiszen ha kijött külföldre, gondolom, kezdeni akar valamit az életével ráadásul ezt a múltbéli hibáját igyekszik kijavítani. De mégis, 25 évesen érettségizni? Nem tudom, hogy mit gondoljak. Ti mit gondolnátok?


25F


2017. aug. 18. 22:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
"...azt hittem, érettségije legalább mindenkinek van." Hát, akkor óriási tévedésben éltél eddig.
2017. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy fogalmam sincs, és neked sem, miért erettsegizik csak most.

Ha ez akkora probléma neked, akkor hagyd a fenébe.

2017. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnam, hogy amikor olyan korban volt, hogy erettsegiznie kellett volna, akkor az elete nem ugy alakult. Rengeteg oka lehet.


Az ok pedig nem szamit. Az is lehet, hogy o inkabb bulizott helyette es leszarta.

Mit szamit ez? Gyerek volt meg, mindenki csinal baromsagot.


Most felnott fejjel valtoztatni akar ezen, tehat nincs semmi baj #SZERINTEM#.

2017. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként, szerintem nem szégyen, hogy az érettségire készül. Sokan vannak, akiknek csak szakmunkás bizonyítványuk van(vagy az sem), de jóval kevesebben, akik később "nekifutnak" az érettséginek.
2017. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Második!

Azt mondta, akkoriban minden fontosabb volt neki a tanulásnál. A többit nem firtattam.

2017. aug. 18. 22:31
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de pl. unokatesóm közel a 40-hez tett le egy-két tárgyból érettségit, mert neki csak szakmunkásképzője volt annak idején, és akkor nekik nem kellett érettségizni. Felesége biztatta arra, hogy tegye le.


Diplomás létedre eléggé szégyenteljes és minősíthetetlen a felfogásod!

2017. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha meg akarsz ijedni ettől akkor tedd fel a kérdést:akkor is érdekelnéd ha nem lennél tanultabb?
2017. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne ezt nezd, hanem azt, hogy nem nezted volna ki belole, tehat feltehetoleg nem egy sikbuta csajrol van szo.
2017. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

6-os!

Azért a szocializmusbeli körülményeket ne hasonlítsd a maiakhoz. Akkoriban egyáltalán nem volt fontos az érettségi. Söt.

De a rendszerváltás után egyre inkább alapkövetelmény lett minden munkahelyen.

2017. aug. 18. 22:36
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hibázott, DE látható rajta, hogy változtatni akar.


Ne a múltját nézd az embernek, hanem a jelenét. Mindenkivel történtek rossz dolgok, amelyeket legszívesebben elfelejtene egy életre.


21/L

2017. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!