Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtetek meg a jelenlegi párotokkal?

Figyelt kérdés
Hogyan hozott össze titeket a sors? Ismerős által, esetleg tök véletlenül az utcán vagy tán egy szórakozóhelyen találkoztatok először? Nemet és kort is írjatok, kérlek titeket.

2017. aug. 22. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

malha.hu-n


21/L és 27/F

2017. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Itt a Gyakorin írtam neki privát levelet egy dologgal kapcsolatban tettem fel néhány kérdést, és egyik kérdését úgy válaszolta meg hogy írt egy példát személyes tapasztalatáról aztán elkezdtünk már másabb dolgokról is beszélgetni és egyik beszélgetésünk során amikor még nem tértünk rá arra ki hol lakik, hány éves, stb... akkor ugye az írásból levettem hogy arról a helyről beszél ahova én szoktam járni futni. Mert ezen a településen van egy hatalmas placc a kertvárosi rész közepén ahol mindig szoktak lenni helyi rendezvények és oda sokan járnak futni, tornázni, kutyákat futtatni, lényeg hogy a párom erről a helyről beszélt és akkor kérdeztem rá hogy hol lakik. Ugye kiderült hogy nem egy helyen, de innen alig 10 km-re egy kisvárosban él. Egyből mondtam hogy én azon a helyen lakok amiről beszélt, közvetlen a házunkkal szemben van és akkor mondta nekem hogy másnap erre van dolga mert a közelben lakik egy srác akitől vett valamit egy neten és akkor megy átvenni, és mivel már eléggé sokat dumáltunk megkérdezte hogy nincs-e kedvem találkozni azon a helyen egy kis személyes beszélgetés erejére, mondta hogy nem kell kirittyentenem magam mert nem lesz sok szabadideje csak ha már erre jár, akkor miért ne találkoznánk. Őszintén szólva nagyon nem akartam vele találkozni még, igaz láttunk már egymásról képet de aztán mégis mondta hogy találkozzunk. Megadtam a számomat hogy majd felhív ha ideért, másnap fel is hívott hogy 3 perc múlva ott lesz a nagy gesztenye fánál és legyek ott. Igen az a nagy gesztenye fa pont a házunkkal szemben van amit ő nem tudott csak nem akartam hogy lássa hogy hol lakok, honnan jövök ki XDD De mindegy gyorsan kiszaladtam hátha még nincs ott, erre be sem csuktam magam mögött az ajtót láttam hogy pont a házunk elé parkolt le az autójával XD Akkor nagyon paráztam picit vártam hogy mi lesz stb... de amikor kiszállt az autóból egyből összeakadt a tekintetünk XD Akkor nagyon zavarban voltam, alig bírtam hozzászólni, mert fotója alapján nem igazán fogott meg a srác de élőben huh nagyon, :D csak mosolyogtam rá meg összevissza mondtam mindent mint akinél valami nem stimmel ő meg nagyokat nevetett rajtam XD Aztán amikor oldódott a hangulat beszélgettünk normálisan és elköszöntünk egymástól mert nem volt sok ideje sajnos. Aztán pár nappal később meghívott fagyizni és így tovább, végül összejöttünk :) Akkor én 16 éves voltam, ő meg 22 éves. Most ő 25 éves én meg nemsokára leszek 19 éves és már tervezzük hogy összeköltözzünk
2017. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
Neten. 7 ève együtt, megèrtèsben.
2017. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Megvettem tőle a lakását :-D
2017. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%

Bar nem rehota vagyunk egyutt, de azert valaduolok. En 26,5, o 34 volt mikor megismerkedtunk. En vagyok a no.

Eppen 3 hetes gyogyfurdozesemet toltottem egy mutet utan innen 150km-re, ahol minden este volt tancrehabilitacio, egyszoval elozenes buli 8tol 11ig. Ott ismerkedtunk meg, felkert tancolni a buli vege elott 10 perccel, kb akkor erkezett. Egesz veletlenul kerult oda, idonkent fel szokott ott lepni egy zenekar dobosakent, aznap egy masik faluban fellepett egy hires dobos ismerose, aki viszont az utoit otthon felejtette, igy a parom az oveit adta kolcson, es hazafele menet ugy dontott, meg nincs kedve hazamenni, benez arra a helyre, ahol talalkoztunk.

2017. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
uram isten mennyi lepontozás:D nem is értem...
2017. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy klasszikus házibuliban ismerkedtünk meg anno, akkor még voltak ilyenek. Nem vagyunk mai csirkék, az említett házibuli úgy 1990-91 ben lehetett :D Akkor a Quimby-t még Októbernek hívták (igen, Újvárosból származom) és a Kiss Tibi is ott dőlöngélt valahol a buliban részegen...
2017. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Badoon. Sok nyomit le kellett koptatni, de megérte.
2017. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Neten társkeresős oldalon rám írt, majd felvettük egymást msn-en, elkezdtünk beszélgetni egy két hétig, majd találkoztunk. Azóta is együtt vagyunk. 8 éve és 9 hónapja.

Én 29/N, Ő 29/F.

2017. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!