Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon zavarni fogja a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon zavarni fogja a lányokat, akiktől majd komolyabb kapcsolatot akarok, hogy a szüleim kőkemény fideszesek?

Figyelt kérdés

Folyton ezeket a dumákat tolják, hogy Soros, Brüsszel, migránsok és társai. Ezt a sok baromságot már unom is hallgatni. Meg tetszik nekik, hogy nemzeti, ami sztem tök érdektelen információ.

Egyedül abból a szempontból értem meg őket, hogy a fideszes adórendszer kedvező számukra. Anyukám nemesi sarj, nagy vagyont örökölt, faterom pedig kemény hosszú munkák eredményeképpen milliókat keres. Ha ilyen szoci pártok mint az MSZP vagy a Jobbik kerülnének hatalomra olyan adót varrnának a nyakukba, hogy fateromnak nem érné meg annyit dolgozni, anyukám meg kénytelen lenne eladni a családi értéktárgyakat. Ezt elfogadom érvnek, de a többi sületlenséget ,amik ezeken a kék plakátokon is vannak ,egyszerűen nem tudom megemészteni.

De vajon mit szólnak majd ehhez a lányok, ha megismerik a szüleimet. A korosztályomban a legtöbb lány, akit ismerek ki nem állhatja a fideszt.


2017. aug. 23. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Ma néztem a penny-ben egy családot és azon gondolkodtam, hogy ha a lány kéne, akkor el kéne fogadni a családját is. Az anyós-após is hozzá tartozik a dologhoz, nem lehet kizárni. A fidesz dolog nem zárja ki, hogy jó emberek legyenek. Ha meg úgy nézed, akkor mindenkinek van valami izéje, de el kell szenvednünk egymást.
2017. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon jo kerdes. Nem tudom, tenyleg..:\ szerintem csaladon belul nem erdemes politizalni. Nagyon kulonbozo oksi lehetnek, ki melyik partot tartja jobbnak.
2017. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem eröltetik mindenkire a nézeteiket és nem beszelnek folyton errôl ,akkor nem fogja zavarni a lanyokat.

N25

2017. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert az őseid hülyék, te még lehetsz értelmes.
2017. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy faterom nagyon sokat beszél ilyenekről. Meg összességében mindkét szülőmről elmondható, hogy nagyon konzervatívak. Gyakran kifejezik a nem tetszésüket, a liberális nézeteim miatt.
2017. aug. 23. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos hallottam már olyanról, hogy ezen ment gallyra egy kapcsolat. Sőt, azt hiszem, itt a GYK- n is volt már hasonló ügyben kérdés.
2017. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem anyám ilyen.. Nem beszélhetek más nevében, de személy szerint nálam nem lenne ez hátrány, mert egyrészt ettől még nem lesz rossz ember valaki, másrészt meg a szülei viselkedéséről nem tehet senki.
2017. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nem kellene velük találkoznom, akkor nem zavarna

de olyan kapcsolatban, ahol muszáj átmenni hozzájuk, vagy esetleg még náluk laksz, elfelejteném a dolgot

2017. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!