Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti adnátok ennek az egésznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok ennek az egésznek még egy esélyt? Ha egyikőtök sem volt jó passzban, meg valahogy a körülmények is rátettek még egy lapáttal a dolgok alakulására?

Figyelt kérdés
2 hete levelezünk egy férfivel, nagyon sok mindent megosztottunk egymással, telefonon is beszéltünk párszor. Már mindketten nagyon vártuk a mai napot. De a mai találkozó nem volt az igazi...lehet túlzottan rágörcsöltünk mindketten. Nagyon megnehezítette a dolgom, mert az izgatottság hatására iszonyat hadart, nagyon nehezen értettem meg olykor hogy mit mond, annyiszor meg mindig visszakérdezni..Ráadásul egy meglepetés hellyel készült , próbáltam kiszedni belőle hogy merre megyünk, de nem sikerült semmilyen részletet sem. Ennek eredményeképpen buszoztunk vagy 40 percet a cél helyig, ami valóban csodálatos hely, csak zsúfolt, zötyögős, tömött buszon egy iszonyat hadaró és olykor halkan is beszélő egyénnel hosszú útnak éreztem. Így mire odaértünk nagyon elfáradtam fejben, igyekeztem koncentrálni arra amit mondd, hogy meg is értsem. De egyáltalán nem az könnyed vidám érzés volt bennem a találkozó után.
2017. aug. 23. 22:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy privát üzenetre válaszolva:25 körül vagyunk mindketten.
2017. aug. 23. 22:41
 2/9 anonim ***** válasza:

De azon kívül, hogy nehezen értetted meg, jól kijöttetek? Volt kémia?

Én amúgy szerintem adnék még egy esélyt.

2017. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Előfordult kínos csend is. Feszültebb lett mikor szóvá tettem, hogy iszonyatosan hadar,próbáljon picit lassabban beszélni. És én is a buszutunk végére fejben elfáradtam, és nem voltam olyan "csicsergős" mint szoktam lenni.

Amúgy vonzó férfi . De nem igen került sor intimitásra, főleg a feszült hangulat miatt.

2017. aug. 23. 22:46
 4/9 A legrosszabb ***** válasza:
Még olvasni is rossz volt. :s Valóban mindketten rá voltatok görcsölve a talira, a srác egyértelmű, hogy nem önmagát adta. Szerintem a második lehetőség sem sikerülne jobban.
2017. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy újabb próbát megér, akkor tudnád biztosra, hogy szeretnél-e többet és talán nem is lenne ilyen hadarós a srác sem.
2017. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én adnék neki még egy, vagy inkább még pár esélyt, ha amúgy szimpatikus.
2017. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hét semmi. Lehet, megér egy esélyt, de én nem ismerkedem olyanokkal, akik nem tudják magukat kifejezni. Nyilván zavarban volt, de egy felnőtt férfi ne legyen. Nekem fontos a hang, aki telefonban nem gyozz meg, azzal nincs randi. Te beszéltél vele?
2017. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyunk egy korosztály (40 éves nő vagyok), én simán adnék neki még egy esélyt.

veszíteni semmit nem vesztesz vele, legfeljebb újabb 1-2-3 órát az életedből.


Ha belegondolsz az, hogy hadart és zavarban volt, felfoghatod úgy is, hogy tényleg fontos lehettél neki, nem szerencsés így izgulni valóban, de talán ezt is fel lehet fogni annak, hogy valóban érdekled.


Amin konkrétan változtatnék:

- pontos helyszínt megbeszélni (kifejezetten nem tartom jó ötletnek első néhány randin a meglepetéseket, hiszen nem ismered a másik ízlését és őszintén: egy csoda már az is, hogy neked tetszett, nem?)

- nem kell közösen szenvedni meg utazgatni, tessék a helyszínen találkozni

- nyugodtan vissza lehet jelezni, hogy neked az utazás rész volt kellemetlen, ha ragaszkodik hozzá, akkor legyen inkább taxi vagy így második alkalommal autó (akár te veszed fel őt, akár fordítva)- nem kell tátott szájjal várni a férfi összes javaslatát, te is megmondhatod, hogy mit csinálnál másképp, remélhetőleg egy kapcsolatban is így lesz majd

- nem kell extrém helyekre meg ultraromantikus kilátókba menni- beszélgessetek, kávézzatok a lakóhelyetek közelében- aztán ha alakul valami, akkor lehet menni kirándulni meg felfedezni a világot, de most egymást kellene, a hiperszuper helyszínek megvárnak


Nem tartom jó ötletnek elsőre sem a költségesebb programokat (azzal együtt, hogy természetesen nekem is bőven belefér egy belvárosi vacsora is két személyre is), sem a mozit, messzi helyeket, sem a késő éjszakai találkozókat.


nem attól lesz valaki átlagos, kommersz, hogy átlagos kávézóban ültök le, nagyon nem.

Tudom, mindenki mindig villantani akar valami különlegessel, de tényleg az elején nagyon igaz: a kevesebb: több.


Mondd el ezt neki, hogy ne ezzel nyűgözzön le, nem ezt várod tőle, hátha megnyugszik ő is.

2017. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat:)

Amúgy még írt az este folyamán és megbeszéltük a dolgokat.


Igen, beszéltünk már telefonon, de mindig estébb felé és akkor már kicsit fáradtabb volt, így a beszéde se volt olyan pörgős,talán ezért sem számítottam erre. Na meg kevésbé izgult nyilván ez is közre játszik.

2017. aug. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!