Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira vigyek-e virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vigyek-e virágot vagy valamit?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismertem valakit :), nem húztam túl sokat az időt, egy napi beszélgetés után elhívtam, hogy élőben folytassuk tovább.

Kicsit izgulok :). Első olyan lány/nő akit, ilyen módon ismertem meg.

23L 29F


2017. aug. 25. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

kedves gesztus a virág, de sok nő nem örül neki, plusz cipelni kell


inkább az édességet ajánlom, tudd meg mit szeret és olyat vegyél és amikor odaadod mondhatod is, hogy a kedvencét vetted, biztosítod róla, hogy figyeltél rá és nem csak lekaptál 1 csokit a boltból :D


24F

2017. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne. Kényelmetlen egész végig a virágot sétáltatni. Max ha útközben van egy virágbolt vehetsz a vége felé.
2017. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második randira, ha jól sikerült, nagyon is szép gesztus, de szerintem most még korai lenne.
2017. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első randira szerintem még nem kell, főleg, hogy mindössze egy napi beszélgetés előzte meg a dolgot. Ha működik köztetek a dolog, akkor bőven lesz időd virágot adni, ráadásul tudni fogja, hogy őszintén adod, nem pedig rutinból, merthogy randi van.
2017. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem praktikus, egész randi alatt cipelni kell, figyelni rá, hogy ne felejtsétek ott valahol.

Első randin elég, ha magadat viszed.

2017. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!