Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek ismerkedéskor olyan 30-as nőről, akinek már van saját lakása, saját megtakarításokból? Hogyan kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy vannak férfiak, akiket ez zavar (+ ehhez adódik egy olyan gondolat is, hogy "a nő ne legyen okosabb", "a nő ne legyen anyagilag jobb helyzetben, mint én", "a nő ne legyen anyagilag (részben) független tőlem") és vannak akiknek ez előnyt lehet így vagy úgy.

Köszönöm a válaszokat.



2017. aug. 25. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Sőt. Szeretem ha egy nő önàllò, nem rajtam akar felkapaszkodni, gazdagodni.
2017. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

jó esetben egy 30-as pasinak is van saját lakása, akár hitelből akár önerőből

akinek meg zavarja az egóját, hogy te ott tartasz és olyan vagy amilyen, azzal nem egymást keresitek


F

2017. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó esetben nemtől függetlenül harminc éves kor fölött az ember már képes önállóságra. Amelyik férfit az zavarja, ha egy nő nem elesett és képes magáról gondoskodni, annak a férfinak komoly önértékelési gondjai vannak.

23/L

2017. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem bánom, azon kívül sok kezelni/átgondolnivaló nincs rajta: nekem is van, ha olyan komolyra fordul a helyzet, akkor legfeljebb azt kell kitalálni ki költözik kihez...

Hátránynak semmiképpen sem hátrány, akiből emiatt előtör a kisebbségi komplexus, annál valami lelki eredetű zavar van.


31F

2017. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pozitívnak tartanám. Viszont őszintén szólva kevesebbre tartanám magam amiért nekem még nincs lakásom.
2017. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, nekem is van lakásom, kocsim, megtakarításom.


Az összes párom határozott, okos nő volt, volt aki szakmailag is tudta ezt kamatoztatni, volt akinek a karrier kevésbé jött össze, de ettől még mindegyikükre elmondható volt, hogy függetlenek voltak teljesen anyagilag, szellemieg, minden téren.

2017. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyen lenne a tökéletes!

Nem buta libát keresek, hanem olyat aki életképes...

2017. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi legyen? Pont leszrom h mije van, agya van es normalis akkor johet
2017. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ő nem néz le azért mert nekem még nincs lakásom, akkor nekem8
2017. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez lenne a természetes minden 30-as embernél.



Nem pedig igényeket támasztani, miközben annak, aki kijelenti, hogy "olyan férfivel, aki otthon él, sosem kezdenék" jellemzően még arra sincs pénze, hogy egyedül albérletbe menjen.


Nekem mindez megvan, tehát önmagában nem jelent plusz értéket, ha a nőnek is, de örülök neki, mert azt látom, hogy nem csak ül, és várja, hogy megjöjjön a "jó party", hanem tesz is valamit a saját élete érdekében.

2017. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!