Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mennyire elfogadh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire elfogadható/mennyire tetszik a színes haj egy lányon?

Figyelt kérdés

Általánosságban is kíváncsi vagyok rá, de van konkrét okom is:


Mostanában szeretnék menni fodrászhoz, és nem vagyok benne biztos, hogy bevállaljam-e. Volt már mindenféle frizurám, de inkább természetes színek (szőke, vörös, fekete, az eredeti meg sötétbarna)... Most valami ilyesmi lilás végűn gondolkodom:

[link]


A másik verzió(ha mégsem a lila lenne, akkor viszont ez) kicsit szolidabb:

[link]


A vélemények vegyesek, van, aki szerint komolytalan, más szerint vagány... Szerintem nem üt el a stílusomtól annyira, hogy erőltetett legyen, de nem tartom már magam buta, lázadó tininek sem. A munkában és az egyetemen nem nézik, szóbelin sem, főleg, ha hátra van fogva, szóval ilyen értelemben nem hátráltat. Nem azt mondom, hogy más véleményétől függ, hogy én mit viselek a fejemen, viszont nem tudok dönteni, egyrészt akarnék is valami merészebbet, másrészt még kicsit ragaszkodom a komfortzónámhoz. :D

21 éves vagyok egyébként.


2017. aug. 28. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Igénytelennek, olcsónak és komolytalannak hat.
2017. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én imádom! Főleg a kék hajú lányokat. :)
2017. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 RoseTyler ***** válasza:
77%
Nekem is kék-zöld a hajam. :D Azelőtt meg rózsaszín volt. Az esetek 90%-ában pozitív visszajelzéseket kaptam/kapok rá. A rózsaszínt kifejezetten dicsérték rajtam, de a kopott zöldeskékkel is sikerem szokott lenni. :D Amíg boltban dolgoztam egy ideig, ez volt a leggyakoribb ürügy, hogy magánjellegűbb beszélgetésbe elegyedjenek velem a pasik. :) És ehhez tegyük hozzá, hogy én 30+ vagyok.
2017. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Pedig én nem pontoztam sem le, sem fel senkit.:) Nem tetszhet mindenkinek, ezt már a kérdésben is írtam, és őszintén örülök az őszinte véleményeknek.


Talán valamelyik színeshajú kolleginának nem tetszett...:D Én mindenesetre köszönöm.

2017. aug. 28. 21:57
 15/17 anonim ***** válasza:
15%
30+ os csajoknak is jól ál a szines haj nem afrikában vagy kínában élünk haladunk a korral és kisugárzást ad egy nőnek egyedivé teszi.
2017. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Személy szerint mind a két linkelt frizura tetszik. Amíg nem szivárvány színű, addig nincs gond vele! Nekem bejön, főleg a hosszú haj ;)


De igen-fontos, ki van alatta! :)

29f

2017. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is jó.

nekem inkább igényességet sugall, ha szépen is van tartva. a barátnőmnek sötét vörös derékig érő haja van, és tudom mennyit foglalkozik vele, hogy szép is maradjon. gondolom ezt is nehéz fenntartani, szóval inkább szimpatikus. persze nem mondom, hogy egy nő fesse a haját, különben igénytelen. :D csak azért mondom, mert itt írták, hogy ez igénytelen.

meg nekem nem egy hajtól lesz valaki komolytalan.

2017. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!