Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beváltak már valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beváltak már valakinek a netes társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyik javallott?

De itt is elindulhat valami.. :-)



2017. aug. 29. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

társkeresőn próbálkoztam, pár levél, de semmi reakció :D

itt ismerkedtem, 2 kudarc, de ettől függetlenül ha úgy van nyitott lennék, de direktbe nem keresek

BDSM téren ismerkedem inkább, szintén neten

amit én keresek az ritka kincs és nem adok alább még és remélem soha, mert megtalálom :)

2017. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez az oldal jobban szuperál társkeresőként. Ott egyetlen lánytól kaptam választ, vele elbeszélgettem, aztán tali előtt felszívódott. Itt viszont az a baj, hogy ugyan beszélgettem itt kb 30 csajjal, csak ezek közül a többslg 100+ km-re lakik, pedig itt lakok Pesttől 40km-re, de eddig 2 lányt fogtam ki akik nagyon közel laktak, viszont egyik nagyon unszimpatikus hisztis volt, a nésik oedig félős, ls nem mert eljönni találjozra... de még mindig messzebbre jutottam mint társkeresökkel, pedig nincs az a nagyon rossz külsőm se.
2017. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.: megtalálod. :-)

2.: itt hol sikerült, ami sikerült?

2017. aug. 29. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem Badoo-ról volt egy srác. Miután találkoztunk élőben is, még két hétig ismerkedtünk, aztán felszívódott :D

Ennyi, másokkal is randiztam róla 1x, de nem volt jó egyik sem.

Egyéb társkeresőről nem tudok mit mondani, eddig csak badooztam.

2017. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Badoo. Rákeresek, ismerősen hangzik, de nemtom, mi, melyik lehet..

Én 36/f vagyok. Egyébként. :-)

2017. aug. 29. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy sima oldal mint ez tobbet er mint bmelyik tarskereso. A badoo is egy nagy rakas kaki
2017. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. 21 éves vagyok, és időnként éjszaka kitesznek kérdéseket, hogy valaki szeretne-e ismerkedni, vagy simán írok valakinek privátot a kitett kérdésével vagy válaszával kapcsolatban, és ott néha szimpinek találjuk egymást, elnyúlik a beszélgetés, ismerkedni kezdünk, és úgy.
2017. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!