Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes tovább próbálkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább próbálkozni, ha az első randin nem volt meg a "kémia"?

Figyelt kérdés
Emberileg egy nagyon szimpatikus srác, közös érdeklődési kör, minden stimmel vele kapcsolatban, csak nem éreztem semmi vonzalmat sajnos. Még mindig próbálkozik, következő randit akar én pedig nem tudom van-e így értelme? Kialakulhat később is valami? Azt tegyük hozzá, hogy most vagyok túl egy csúnya szakításon, és nagyon sokszor gondolok az exemre.
2016. dec. 26. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

"csak nem éreztem semmi vonzalmat sajnos."


gondolom nem vakrandi volt, tehát láttad kép alapján, hogy hogy néz ki. minek találkozol olyannal, akinél nem érzel vonzalmat?

csak olyannal érdemes már találkozni is, akihez már a kép alapján is vonzódsz!


És a legfontosabb: ha még nem zártad le a múltat, minek randizol egyáltalán? ezzel nem lesz megoldva a múltbéli sebed! zárd le szépen, tedd túl magad és ne sírj azon, hogy volt egy csúnya szakításod, kit érdekel úgy őszintén? ha már az újjal vagy, a múlt mit érdekel téged? ha meg érdekel, akkor meg addig ne kezdj újat!

2016. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szergej55 ***** válasza:
Ez esetben talán illendőbb lenne később randevúzgatni, nem pótlékként használni másokat és a lelki világukat rontani. Előbb lépj túl az előzőn, az élet megvár.
2016. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudja ő is, hogy nem vagyok túl az exemen és hogy nehezen megy emiatt az ismerkedés, de ő így is találkozgatni akar és nem sietteti a dolgot. Tehát nem használom pótléknak, elmondtam neki a helyzetemet. Nem a külsejével van bajom, csak egyelőre mindenkiben a volt barátomat keresem
2016. dec. 26. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kérdésedre a válasz:


"Nem a külsejével van bajom, csak egyelőre mindenkiben a volt barátomat keresem.."


Addig, amíg nem zárod le a múltat, nem lépsz túl az exeden minden pasizás KIZÁRVA!!!

2016. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na látod? Milyen idiota szo kapcsolatban a "kémia"?
2016. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
Az lehet, hogy te nem akarod pótléknak használni, ettől függetlenül minden szavadról ordít, hogy most azt keresel. Ne szúrj ki ezzel a sráccal, legyen ennyi benned.
2016. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek #6-tal, szegény fiú a feje tetejére is állhatna, akkor sem lesz jó neked, mert az exedet keresed benne. Tessék előbb lezárni a múltad, nem arra gondolni hogy milyen volt régen az exeddel meg hogy az aktuális randipartner mennyiben hasonlít rá, aztán utána belecsaphatsz az ismerkedésbe újból.

Amíg nem lépsz túl a múltadon, addig nagyon kicsi az esélye, hogy később mégis kialakul valami. Szerintem

2016. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!