Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, tapasztaltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, tapasztaltatok már olyat, hogy ismerkedéskor egy férfi azért mondta kis beszélgetés után, hogy "te egy okos nő vagy", mert voltaképpen a butább nőket kedveli hosszú távon?

Figyelt kérdés
Azaz a "te egy okos nő vagy" inkább egy megállapítás, nem pedig őszinte dícséret. 28N

2017. aug. 31. 08:39
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha ilyen szándék áll a háttérbe, akkor hangsúlyozza azt is, hogy számára ez már nem ok. Pl. "Te túl okos nő vagy" vagy "Túlságosan is okos nő vagy már hozzám/nekem".


Ha ilyen nincs, akkor az egy őszinte elismerés. Bár nem egy kapcsolatkezdeményezési bók, annyi szent.

2017. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem volt ilyen eset, de én valószínűleg fölállnék és elbúcsúznêk, mondván, hogy nem egymást keressük, nincs szükségem kisebbségi komplexusos, hímsoviniszta férfire.
2017. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy hangsúlyozza a "túl" szóval. Eleve ilyent az egyszerubbek mondanak és nem biztos, hogy túl cizellalt a stílusuk.

Inkább kerüld az ilyeneket. Szexista. Férfiakra is mondja, te egy okos férfi vagy!

2017. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
? A mondat vége.
2017. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2

Ez szerintem nem igaz. Én szeretem, ha okos egy nő és nincs kisebbségi komplexusom (nem tartom magam butának), ha úgy gondolom, akkor meg is mondom neki. Nem hiszem, hogy ez probléma lenne.

2017. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5.: persze, ha te szereted az tök jó, csakhogy a kérdező azt írta, az a férfi a buta nőket kedveli. Vajon miért ;)
2017. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!