Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik volna a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Egy kolleganőt szeretnék elhívni pl.: meginni valamit munka utána vagy ilyesmi ( javasolhattak valami jobbat esetleg :)) Na most mi nem beszéltünk még soha, nincs munkakapcsolat közöttünk, csak látásból ismerem. Szerintetek inkább csak írjak rá FB-n ( nem ismerősöm ) és úgy hívjam el vagy személyesen a munkahelyen próbálkozzak be? Szerintem még jobb lenne, ha mondjuk tudnám, hogy valamelyik nap melyik szórakozóhelyre tervez menni és ott találkoznánk "véletlenül", de erre nem sok esélyt látok. Szóval melyik módszor lenne a jobb, illetve ha elhívom mi legyen a duma?:) ( ha tudtok valami jobbat ajánlani esetleg..) Előre is köszi a segítésget!

2017. aug. 31. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a kolléganőd helyében jobban örülnék neki, ha személyesen kapnám azt a meghívást. Szóval én azt javaslom.
2017. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp személyesen közeledj hozzá először. Így tudni fogod kb az első percben hogy mennyi esélyed van
2017. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem is a személyes volna a szimpatikusabb megoldás; egy problémám van vele, hogy sosincs olyan, hogy én vele egyedül találkozzak :D


Talán egy másik szinten lévő konyha az egyetlen ahol erre van esély, de ott is többedmagával szokott lenni inkább.


VAgy legyen az, hogy ha véletlen csakúgy szembejön velem a folyósón puff szólitsam le és hívjam el?

2017. aug. 31. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a munkahelyemen az egyik kolléganőm és a helyzet hasonló. Munkakapcsolat nincs, így személyes ismeretség sincs. Én arra próbálok rájátszani, hogy olyan kolléga mutasson be neki, akit én ismerek és aki vele egy területen dolgozik, így talán van rá esély, hogy megismerjem. Aztán onnantól talán könnyebb lesz ismerkedni. Így már talán ha ismerősnek jelölöm, akkor az annyira nem kellemetlen, mintha úgymond teljesen ismeretlenül jelölöm be. Nekem ez lesz a taktikám, bár nehéz lesz könnyű összehozni, hogy az ismerősöm, aki a kiszemelt lány kollégája én és a kiszemelt lány, egyszerre egy helyen legyünk.
2017. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
legalább neked van egy összekötő kapocs, amire lehet alapozni, tervezni.. ez tök jó! :D előbb utóbb biztos összejön a megfelelő szitu, én egyelőre elindulni sem tudok.. olyanokkal próbálok játszadozni, hogy ha sokáig nincs a helyén ( látni a beszélgető programból) akkor elmegyek a konyhába esetleg cigizni, hátha.. :)
2017. aug. 31. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami kamu indok, amivel kapcsolatban tudsz vele lépni? Mondjuk tök véletlenül egy olyan kérdéssel/kéréssel fordulsz hozzá, amiről te tudod, hogy nem ő foglalkozik vele, de te eljátszod a hülyét, hogy te ezt nem tudtad, aztán a többi adja majd magát :) Nincs valami dolgod azon a területen ahol ő dolgozik? Valami alibivel arra a területre tévedni ahol ő dolgozik?
2017. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

,,szi. Latasbol ismerlek, de szeretnek töled kerdezni valamit 4szemközt"! Ezt igy mondd el neki, mashogy nem tudsz vele kettesbe beszelgetni!

F.

2017. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő szereti a romatikus dolgokat...

Egy üzenetet hagynék neki egy papírfecnin,hogy találkozzunk itt és itt ekkor.

Vagy valami kreatív dolgot adnék neki, amiből egy idő után rá jön majd,hogy te vagy az a titkos hódoló. pl. bonbont vagy valamilyen csokit csempésznék (vagy bármi mást) a táskájába amikor senkise látja.

szerelmes levelet (ne túl nyálasat) is írhatnál neki akár sajátot akár másét (verset).

:D

2017. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!