Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha a második találkozásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a második találkozásnál egy lány visszautasítja a csókot az mit vált ki belőletek, inkább hagyjátok vagy elkezdtek jobban erőlködni?

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztam egy sráccal, oda vissza meg van a vonzalom szerintem, beszélgetünk is elég jól, én is kimutatom hogy tetszik ( érintések, beszélgetés közben) viszont még nem akartam hogy megcsókoljon a második találkozásnál de nem utasítottam vissza dúrván viszont most fura lett :'(
2017. szept. 3. 15:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Jól tetted, hogy visszautasítottad a csókot. Furcsa, hogy ezt mondom, mert férfi vagyok, de én nem sokba nézem azokat a lányokat, akik az 1. randin már ugranak is befelé az ágyamba. Tudni kell udvarolni és udvarlást fogadni. Ami nem az azonnali nyálcserét jelenti.:)Én dúródnék tovább ezerrel, mert örülnék, hogy nem egy Léha Timikébe szerettem bele.
2017. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Ne sajnáld. Semmit nem veszotesz. Miért kellemetlen neked , hogy második randin nem akarsz smarolbi és dugni?
2017. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha latom ertelmet, erolkodok meg egy kicsit, ha akkor se, akkor külön utakon folytatjuk
2017. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem kellenetlen, inkább annyi zavar hogy ő rendes, jó srácnak tűnt és rosszul esne ha ennyin múlna!
2017. szept. 3. 15:27
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen helyzetbe, de azért inkább mert még tapasztalatlan voltam és visszautasítottam a második randin a csókot. De láttam, hogy rosszul esett neki, szóval elmondtam őszintén, hogy nekem ez még gyors, hiába szimpatikus de ne haladjunk ennyire előre. Megértette, tovább udvarolt és végül jól sikerült a nem elhamarkodott első csók.
2017. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Én egy tandíjnak úgy mentem neki hogy "noha nem egy szexbomba a csaj annyira mégis vállalható külsőre hogy egy frankó belső plusz sok közös pont miegymás alapján még bármi lehet". Na szóval én szimplán puszival akartam üdvözölni de ő csak a kézfogásba ment bele( de bakker ez nem ilyen holmi találka fussunk össze itt ott ,menjünk együtt amoda dolog volt hanem kifejezetten RANDI).Többé nem voltam kiváncsi rá mert puszit még olyanról is simán kapok akivel még közösen mutatkozni is jó érzés annyira jó csaj, amaz meg játszotta sztárallűrt mintha valaki volna. Mennyit kellett volna melózni pettingért meg szexért beleőrültem volna....
2017. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
tandíj helyett nyilván randi atír a telom.
2017. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem kötekedésből írom, de szerintem 2. randin már simán vállalható a csók (akár az elsőn is, ha ez mindkét félnek belefér). Ha kétszer találkozol valakivel, már csak tudod, hogy akarsz-e tőle valamit, ha akarsz, akkor meg engedd, hogy megcsókoljon, máskor meg pont azért dobjátok ki a fiúkat, mert nem kezdeményeznek. Ha én lennék a srác helyében, nekem is rosszul esne, hogy minden jó, mégsem hagyod magad megcsókolni, én ezt játszmázásként értékelném, és nagy valószínűséggel vagy megsértődnék, vagy elkeserednék. Ha megmagyaráznád, hogy miért van, nyilván megérteném, mert van bennem ennyi intelligencia, de azon is elgondolkodnék, hogy mihez lehet kezdeni egy olyan lánnyal, akinek még a 2. randin is korai a csók.
2017. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy másik századból csöppentem ide. Második randin csók? Akkor is még vadidegen. Na mindegy.
2017. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
#9: Szóval akkor te vadidegenekkel jársz randizni? Érdekes... Én úgy gondolnám, ha valakivel randizni megyek, akkor már csak ismerem valamennyire, és ha a 2. randit is vállalom, akkor már el tudom dönteni, hogy vonzódom-e az illetőhöz. Másrészt meg van rajtad kívül x+1 másik csaj is a világon, senki nem fog hónapokat várni az első csókra, ne csodálkozz, ha otthagynak egy másik miatt, aki nem ennyire merev, mint te.
2017. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!