Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy negyvenes évei vége felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy negyvenes évei vége felé járó, átlagos kinézetű és egzisztenciajú, de átlag feletti érzelmekre képes férfi találhat még partnert esetleg társat a fiatalabb, harminc körüli Nők között?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy vannak olyan lányok, nők, akik ebben a korosztályban szeretnék megtalálni a partnerüket, esetleg hosszabb távra szóló társukat? Elsősorban az érintett korosztályba tartozó hölgyek válasza érdekelne! Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2017. szept. 3. 18:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Mit szólnál kérdező, ha 7O éves nők nyomulnak rád? A helyzet ugyanaz, csak pepitaban.
2017. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
21%
Elvált hölgyek is vannak, nemcsak lányok. Szerintem egy szép, kisgyerekes simán összejöhet.
2017. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%
Átlag feletti érzelmek. Egyrészt, lol, ez mi, másrészt ezt adod cserébe a jó külsőért?
2017. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

Ja, en is ezen gondolkoztam, hogy vajon mit ért atlag feletti érzelmek alatt :)

Amúgy nem sok esély van 30as nőre, ha nincs nagyon jó külsőd. Vagy hat az anyagiak, de akkor csak a pénzedért lesz veled.

2017. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem egy szép, kisgyerekes simán összejöhet."

Csinos, kisgyerekes nőként korombeli párt találtam. Attól, hogy valaki elvált, még nem csak öregember jut neki.

2017. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

Esély mindenre van, de engem speciel megijeszt ez az "átlag feletti érzelmekre képes férfi" szöveg. Egy előttem szóló jól megfogalmazta, mert én is nyálasnak, ragadósnak gondolom. Harminc vége felé járok, de mindig fiatalabbnak hisznek, mert csinos, filigrán vagyok, és tudom, hogy ezzel leszűkítem az amúgy is agyonrostált lehetőségeket, mégis felső határ a 45.

Valószínű egy elvált, gyermekes, harmincas, nem túl nagy szexuális igényekkel, összejöhet.

2017. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
Közel az ötvenhez harmincas nő...Tènyleg átlag felettiek az èrzelmeid. Sőt, csak az èrzelmeid vezèrelnek:) Ha, vèletlenül negyvenes a nő, akkor nincs èrzelem? Okos gyerek vagy:)
2017. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Esély van, de kevés.


Már azzal hendikeppel indulsz, hogy nálad kb. 20 évvel fiatalabb nők után kajtatsz. Az egy dolog, hogy pár nőnek bejönnek a vmivel idősebbek, de az az esetek többségében ilyen nagyon max. 15 évet jelent, nem 20at. Aztán akinek meg bejönnél, azoknak egy része bizony logikai okokból veti el a kapcsolatot... kinek van kedve fizikailag aktívab mondjuk 50éves korában arra pazarolni az idejét, hogy a 70es paliját pátyolgassa, akinek, a mai öregek állapotát látva, örülhet, ne nem neki kell napi szinten pelenkázni... főleg ha gyereket is akar, abba belegondolni, hogy a gyerek szalagavatóját nem éri meg a papi...


Ez az átlag feletti érzelmekre képesség meg akkora bullshit, már bocsi. Mert 1) a közhiedelemmel ellentétben a fiatal, jól kinéző férfiak között is rengeteg értelmes, kedves, aranyos van, és a környezetemben ezt a "de én jobban tudok szeretni"-t tényleg azok a pasasok használják, akik tudják, hogy semmiben nem tudnak többet nyújtani, de vmit be kell kamuzni, 2) ha tényleg komoly, akkor meg nagyon pincsikutya/zaklatós/nyomulós/ragacskodós/féltékeny-gyanús, az meg egy egészséges kapcsolatot akaró nőnek nem pálya, mert az ilyen férfi mentálisan nem egészséges.


Akinél van esélyed sztem: csúnyácska nő, aki emellé még társfüggő is, és önbizalomhiányos/alacsony önbecsülésű, és mellé a saját jövőjébe se gondol bele.


Amúgy azoknak a véleményét nem osztom, aki szerint ha már kövér a lány, akkor már nyert az ügy. Én is túlsúlyos vagyok, mégsem kéne nekem 20 évvel idősebb pali, pedig ált. a picit idősebbek között keresgélek.

2017. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
33 éves vagyok,exem 50 éves.A szex működött,jól tartotta magát.Viszont eszembe jutott sokszor,mi van ha meghal 5-10 év múlva,vagy valami betegsége lesz,és nekem kell ápolnom..mivel szerettem,ezek a gondolatok megrémítettek,ha véletlenül rosszul volt valamiért,egyből beparáztam.Az biztos hogy fiatalabbat választok ha kész leszek rá.Ő most egy 40-es nővel van együtt.
2017. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, hogy mennyire tartod jól magad.

Ismerek egy 48 éves pasit, kûlsőleg átlagos, viszont olyan kisugárzása van, hogy 1 szavába kerülne, és már alatta is lennék. Számomra ő rendkívül szexi. Csak sajnos meleg :( Úgyhogy rá....tam... brühühü

29n

2017. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!