Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet esélyem idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet esélyem idősebb pasinál?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és bejön egy 28 éves fiú gáz ez a korkülönbség? ő nem akar semmit tőlem mert szerinte kicsi vagyok hozzá de hogy tudnám meggyőzni h nem? Szerintetek konkrétan ez nagy korkülönbség? Azt tudom, hogy bejövök neki de nem akarja magát égetni velem nekem ez jött le az egészből. Ha lehet tényleg normális válaszokat kérek. Köszönöm.

2017. szept. 6. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Nagy ez a korkülönbség. Sokan ilyenkor mint ő már házasodnak és gyereket vállalnak.
2017. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Én is így éreznék a helyében. ekem párkapcsolatra semmiképp nem kéne a te korodbólvaló. Max egyájszakára, de annyira meg nem aljasodnék le. Szóval ha a helyében lennék, akkor én is ezt tenném.
2017. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor normális ha elzavar... Nos azt mondta max haverok lehetünk de semmi több
2017. szept. 6. 19:48
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
titkos viszonyra azért lehetne esélyed :D
2017. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A lényeg az,hogy nem jössz be és nem kellesz neki.Ezt muszáj elfogadnod,jól kezelned,akkor is,ha rosszul esik.A másik,hogy tényleg gyerek vagy hozzá képest,szóval ez a része jogos.
2017. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De bejövök neki. Nem nagykèpűsègből de szerintem kicsit jobban nèzek ki az átlagnál mert van bennem ázsiai
2017. szept. 6. 20:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
28 eves fiu :"DD. Ezeken mindig kihalok. Pontosan ezert nagy neked ez a korkulonbseg.
2017. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Es? Nem mindenkinek jonnek be az azsiaiak. A kinaiak pl altalaban nem tul szepek.
2017. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De szerintem nagyon szèpek a kinaiak is de nem az vagyok
2017. szept. 6. 20:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Látod.. Ez az ázsiai-s megjegyzés mutatja a mi és a ti korosztályotok között lévő hatalmas különbségeket. Belőled még a tini büszkeség beszél, azt hiszed egy ilyen dolog bármire is garancia és, hogy egyből vissza kell vágnod mindenre. Keress a saját korosztályodnál. :)
2017. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!