Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet esélyem idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet esélyem idősebb pasinál?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és bejön egy 28 éves fiú gáz ez a korkülönbség? ő nem akar semmit tőlem mert szerinte kicsi vagyok hozzá de hogy tudnám meggyőzni h nem? Szerintetek konkrétan ez nagy korkülönbség? Azt tudom, hogy bejövök neki de nem akarja magát égetni velem nekem ez jött le az egészből. Ha lehet tényleg normális válaszokat kérek. Köszönöm.

2017. szept. 6. 19:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Te is voltál tini ès biztosan tetszettek az idősebb muffok neked is szal nem kell megszòlni.
2017. szept. 6. 20:32
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a 12 év különbség nem kevés, főleg úgy, hogy te még csak 16 vagy. Hülyén hangzik, de ha mondjuk, mindketten idősebbek lennétek 5-10 évvel, már elfogadhatóbb lenne a dolog. Joggal érzi úgy, hogy szinte még gyerek vagy.
2017. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezt ùgy írod mintha kis pisis 12 èves lennèk
2017. szept. 6. 21:05
 14/16 anonim ***** válasza:

Éltem én már 20 év korkülönbségel is, semmi baj nem volt - nem abból volt, de hát ő 24 volt.

Nem pisis a 12 éves sem, se a 16 éves sem nő.

Sorry, ez van.

Mikor tudnál összeköltözni vele, - mert mégis ott kezdődik az igazi párkapcsolat.

2017. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akár hiszed akár nem, az vagy, kis pisis 16 éves. Azt mondom maximum a 21-22 éves korosztály legyen akinél próbálkozz. Az felett max kihasználni fognak, vagy ha értelmesebb mint a fent említett srác, simán ignorál. Az meg hogy szép vagy vagy sem nem sokat jelent. Számomra mondjuk 10-ből 7 lány szép. Ettől még nem hajtok rá fűre fára, mert nem mindegy mennyire értelmes és érett a csaj.
2017. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Még azt mondja pisis vagyok....
2017. szept. 7. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!