Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti esélyt adnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti esélyt adnátok egy olyan férfinek/nőnek akinek nem volt szerencséje a párkeresésben vagy inkább kihagynátok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Hát van ilyen, de azért az gyanús lenne, ha mindent csak a szerencsére fogna és nem gondolkozna el azon, hogy ő mit csinálhatott volna másképp.
2017. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mivel nekem sincs szerencsém benne, ezért ugyanolyan a szememben, mint aki szerencsés...22f
2017. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha huszon akkor igen. Ha negyven plusszos anyucikávan évtizedes kudarccal akkor sajnos tárgytalan.
2017. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha ezen múlna kb. senkinek nem lenne párkapcsolata. Egy esélyt mindenki megérdemel, ha úgy érzem, hogy megéri a vesződést.

Legfeljebb negatív élményekkel távozom, ha esetleg mégsem olyan lesz mint amit reméltem, de ez egy párkapcsolatok terén szerencsés embernél is kibukhat szóval nem oszt nem szoroz.

2017. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%

Nincs olyan, hogy szerencse. Ez csak kifogás és felelősséghárítás!

Mindennek oka van.


Nem a szerencse miatt nem volt eddig párod. Ne legyél már ennyire nevetséges!


És te mit tettél, hogy legyen párod? Ha valamelyik stratégiád nem jött össze, akkor változtattál rajta?


A pasi feladata a kezdeményezés. Az, hogy még nem volt párkapcsolata az nem befolyásolna semmit.

2017. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy számomra mennyire szimpatikus egyébként. Nem érdekel, hogy mennyire volt eddig sikeres párkapcsolati téren, nem ez alapján döntök, igazából erre nem is vagyok kíváncsi. Viszont ha ezen kezd nyávogni, akkor engem elfelejthet.
2017. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A legrosszabb ***** válasza:
8%
Nekem azért eléggé furcsa lenne, ha egy csaj hosszú éveken keresztül nem találna magának hidraulikus szivattyút. (Van is néhány ilyesfajta nőismerősöm. Kb. 10-12 éve szinglik és a FB faluk tele van tökéletes hapsikról szóló posztokkal.) Már csak abból kiindulva, hogy a leggusztustalabb természetű nőket is tömi valaki.
2017. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire gondolsz kérdező? Randizás , szex , járás? Mert a legtöbben ( főképpen csajok) úgy adják meg az esélyt hogy meghívatják magukat valami puccos helyre aztán" hát ott volt a lehetőség hogy elkápráztasson de mivel papírforma szerint nem gerjedtem rá desszert végére sem hát hiába adtam az esélyt"
2017. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Olyan nincs, hogy valakinek nincsen "szerencséje"... :D Ez csak akarat kérdése, nem a szerencsén múlik.
2017. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy az élet más területén aláírom, lehet, hogy valakinek nincs szerencséje, de ezen a területen leginkább vallom azt, hogy ez inkább csak a lustaság el nem ismerése. Lustaság alatt nem csak fizikai lustaságot értem, hogy nem tesz érte, hanem mentális lustaságot, miszerint nem változtat magán, a gondolkodásán, viselkedésén annak ellenére sem, hogy tapasztalja a sorozatos kudarcait.
2017. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!