Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti esélyt adnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti esélyt adnátok egy olyan férfinek/nőnek akinek nem volt szerencséje a párkeresésben vagy inkább kihagynátok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 21:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem mondjátok, hogy az nem szerencse, hogy nagyon megtetszik egy lány, és viszonozva lesz?
2017. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy szerepet játszik benne a szerencse is.
2017. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

Én ismerkedek egy férfival, akinek nem túl sok barátnője volt előttem, szerintem kb egy kapcsolat meg 2-3 valami...


Nekem tökmindegy, most a jelenben teljesen normális, semmivel sem rosszabb, mint mások, kicsit félénkebb talán, de még direkt tetszik is, hogy nem megint egy rámenős lyukra játszós bájgúnár.

2017. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Egyes válaszolók látom fordítva gondoloznak.

1. Miért nem lehet szerencse kérdése? Azt hiszitek csak a babérjain ül és várja a sült galambot? Elárulom nem minden fekete fehér.

2. Más miatt megváltozni nem kéne. Az a legbölcsebb dolog, ha önmagát adja és ez bátor cselekedet is.

3. Nagy akarásnak nagy szarás a vége. Ez mond valamit?

2017. szept. 11. 07:17
 15/20 anonim ***** válasza:

Tanuljátok már meg egy életre, NEM LÉTEZIK szerencse, csak a tetteinknek a következménye létezik!

A gyávák, az éretlenek, a felelősséget nem vállalók és a hitetlenek takaróznak állandóan a szerencse fogalmával.


Ha az illető tesz azért, hogy legyen valakije, akkor az a tettének a következménye, hogy lesz valakije, nem pedig a szerencséjéé.


Nem érzitek, hogy mennyire nevetséges? :D

Mintha nem is ti aratnátok le a győzelmet, hanem mindent a szerencsére fogtok. Megszemélyesítetek egy valamit, ami nem létezik és annak tulajdonítotok mindent.

Ti pedig, mintha nem is csináltatok volna semmit, csak jött a szerencse hozzátok, bekopogtatott az ajtón és hozta nektek a jót vagy a rosszat.

:D :D :D :D


Az önző egoista agresszív állat ember is csak önmagát adja.

Szóval erről csak ennyit.


Ha tudod, hogy mik a rossz tulajdonságaid, akkor azokon illik dolgozni és kijavítani!

"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz

A természet is változik évszakról évszakra, akár akarja, akár nem. Ez a természet rendje.

Te is változol, akár akarod, akár nem.


3.pont: Na, a magadfajta negatív pesszimista beállítottságú emberek vélekednek valamiről így.

De sebaj, a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz, a felelősség is a tiéd.


Aki nem mer, az nem is nyer! Ha már itt dobálózol a közhelyekkel!

Ha valamiért nem hozol áldozatot, akkor nem is lesz a tiéd.

Az élet küzdés, azért, hogy jobbá tedd a saját életedet és megvalósítsd önmagadat!

2017. szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Senki másért nem kell változtatni. Az nem te vagy. De ha a céljaidért nem változtatsz, ha az kell, akkor nem is akarod igazán elérni azokat a célokat. Tökmindegy, hogy az a cél egy diploma megszerzése, egy autó megvásárlása, vagy a megfelelő társ megtalálása. Ha nem sikerül úgy, ahogy eddig próbáltad, akkor valamit nem jól csinálsz.
2017. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A szerencsefaktor kb. csak annyi, hogy valakinek egy középiskolai osztálytársa lesz élete párja, másra meg egy másik országban talál rá a szerelem, de ha az osztálytárs felé sem teszi meg a lépéseket az, aki ott talál rá az igazira, abból sem lesz semmi.
2017. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#15 Tipikus az az ember vagy aki facebookon kiposztolja a filléres idézeteket, hisz abban, hogy aki állandóan mosolyog az örökké boldog lesz és valójában csak a homokba dugod a fejed. Tudod én nem vagyok állandóan negatív, mivel a boldogság és a szomorúság az nem permanens csak sokan nem merik elfogadni azt, hogyha épp szomorúak, hanem elnyomják és felveszik a boldogság álarcát.

Azt, hogy semmit se szabad akarni több vallás foglalkozott ezzel, a buddhizmus is kimondja azt, hogy ameddig nagyon akarsz valamit az nem fog sikerülni, de ha elengeded te is lenyugszol és jön, ha jönnie kell. Az ilyen Szabó Péter féle trénerek, és az Oravecz Nórás véleményvezérek meg pont a fordítottját mondják ennek és a sok birka bedől ennek. Ez az igazi antikrisztusi kor.

2017. szept. 11. 12:08
 19/20 anonim ***** válasza:

#18


Hűű.. de jól ismersz. :D Gratulálok a "kiváló" emberismeretedhez. :) Csak kár, hogy tévesen ítéltél meg és tévesen vontál le rólam következtetéseket.

De sebaj. Tévedni emberi dolog.


Sokat foglalkoztam önismerettel tehát nagyon jól tudom, hogy együtt van a szomorúság és a boldogság. Nemcsak nappal van, hanem van éjszaka is.

Minden érzést meg kell, hogy éljünk. Azonban, ha negatív gondolatokkal sulykolod magad egész nap, akkor búval..szott lesz a kedved és erről csakis te tehetsz és mindig csak önvisszaigazolást fogsz keresni, hogy tényleg, mennyire sz..r is az élet. Pedig nem az.



Viszont, amit te itt művelsz, az nem oké. Tényleg nincs ilyen, hogy szerencse meg sors. Fogalmazd már meg, hogy akkor ezek mit is jelentenek, kérlek!


Ahhoz képest én a vonzás törvényével, a nagy akarásommal, a tettvágyammal elértem minden eddigi célomat, pl. megkaptam az álommelómat, álmaim pasijával vagyok boldog már 4 és fél éve, olyan vizsgán mentem át fősulin, ami az én csoportomból egyedül nekem sikerült elsőre..stb. és mindezt a vonzás törvényének és a saját magamban való hitemnek köszönhettem és nem a szerencsének és nem a sorsnak!

2017. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az mond neked valamit, hogy jó helyen jó időben? Ilyen nem volt még velem. Nem hiszek se a sorsban, de még a vonzás törvényében se. Ezoterikus hülyeségben nem hiszek. Kérdeznék én is. Miért hiszed azt, hogy buvalb.szott lennék? Megvan az oka annak, hogy miért vagyok olyan amilyen ezért keresek egy olyan lányt aki megértő, lehetek őszinte vele és nem játszmázunk. Csak tudod mi a gond? Nem olyanoknak kellettem eddig, mint akik nekem tetszettek. Volt nem egy esélyem, de nem voltak az eseteim. Most komolyan ezért csak én lennék a hibás? Szerinted azokba nem volt akik kikosaraztak? A másik sok szart megjártam életem során poklokat, mint rossz gyerekkor, szüleim elvesztése. Viszont azt is elmondhatom, hogy utóbbi időben sokat változtam, nőtt az önbizalmam, régen nagyon dadogós voltam mára már szinte elő se jön, sok minden érdekel, de arról nem csak én tehetek, hogy nem találom. Pedig hidd el én komoly párkapcsolatot keresek nekem fontos az, hogy mind külsőleg mind személyileg tetszen és nem ülök állandóan a babérjaimon.
2017. szept. 12. 05:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!