Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki szerelmes volt belém, nagyon rendes, jószívű, humoros, értelmes, mindent megadott volna nekem, ha őt választottam volna, akkor nagyon könnyű életem lenne, mert ő elég jó anyagi körülmények között él, sok mindent örökölt, de én nem bírnék tükörbe nézni, ha azért jönnék össze valakivel, mert úgy kényelmes. Nem éreztem iránta olyan szerelmet, mint amit ő irántam, ezért utasítottam el.

Egy másik fiúval jöttem össze, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, ő szegény mint én,de nagyon rendes, jó fej, értelmes, keményen dolgozik, de így sincs pénzünk szinte semmire, épphogy csak megélünk, de ezerrel kell teperni és alig van időnk nincs egymásra.


2017. szept. 11. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Most be akarod nekünk bizonyítani hogy te bizony azon kevés lányokhoz tartozol, akiket nem a pénz motivál? :P
2017. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Jól.
2017. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok, gondolom, dolgozzatok, fejlődjetek és lesz több pénzetek.
2017. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te a szerelem és a jólét között választottál. Mi döntsük el helyeted hogy, mi lett volna jó? Mi lett volna helyes? A szívedre hallgattál. Szerintem jól döntöttél.
2017. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha 2 pasi közül nem tudsz választani, az már rég rossz, akkor egyiket sem akarod igazán. Vagy talán csak ez a 2 pasi van a világon, kapcsolatfüggő vagy?
2017. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha felmerül a kérdés, hogy jól döntöttél-e, akkor a válasz az, hogy nem. Minden más csak fölösleges sallang.
2017. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyik fosból a másikba :D van ez így. jöhet a következő!
2017. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!