Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Ne foglalkozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Ne foglalkozzak a sráccal?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársammal régebben mindig jól elvoltunk, elmentünk mindenhova, együtt mentünk suliba ilyenek.

Egyszer még azt is mondta, hogy tetszem neki, mert nem vagyok olyan nyafka mint a többi lány.

Mostanában undorodik tőlem a barátai előtt, órákon, meg sokszor engem néz, és múlthéten üvegeztünk is a haverokkal, akkor is a feladatban nem akart megölelni.


2011. ápr. 29. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát valamilyen úton módon próbálj vele kettesben beszélni, olyan környezetben, hogy meg tudjon nyílni,és kérdezd meg tőle, mi a baj..mit rontottál el?
2011. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont hagyd. Ha tetszel neki, de ezt azért nem vállalja fel, mert "ciki" akkor nagyon gáz és nem érdemes vele foglalkozni. Ha meg nem is csak megjátssza, hanem tényleg nem tetszel neki, akkor minek égetnéd magad?
2011. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából itt nem is a tetszésről van szó, hanem hogy rátaláltam egy jóbarátra.

Namindegy azért köszönöm:)

2011. ápr. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!