Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan érzésed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan érzésed a csajozásban, hogy túl sokat markolnál és ezért végül nem kapsz semmit? (Tapasztaltak válasza érdekel)

Figyelt kérdés

Eddig sem voltam elveszett, de nem is vagyok egy Casanova sem és punci ritkán hullik csak úgy az ölembe. Viszont most felmentem Tinderre pár hete és kb napi átlag egy matchem van. Többen már azért is dicsértek, hogy nem hozom fel beszélgetésben a szexet egyáltalán.


A lényeg: Ennyi emberrel nem tudok beszélgetni. Itt is olvastam, hogy a lányok elvárják hogy a match után egyből írjon nekik a másik, ha nem, azt meg rossz néven veszik. De mondjuk hogy beszélgessek 10, vagy akár csak 5 emberrel? Csinos lányok szinte mind, akikkel szívesen ismerkednék. Ha nem írok, az a baj (nekik), ha írok, akkor meg az hogy nem lehet mondjuk még 5 emberrel sem folyamatosan beszélgetni, mert nincs arra idő, el is terelődik a figyelmed, nem tudod megjegyezni hogy ki kicsoda, stb. Eddig két randim volt a tinderről, mindkettő csajjal egy-egy, az egyikkel az első randin csók volt, a másik pedig a randi után letiltott face-en :D

De ott is amikor mentem a randira, a buszon 10 perc alatt még átolvastam hogy miket beszéltem az adott csajjal és konkrétan a nevüket is újra meg kellett néznem (!) randi előtt, mert olyan sokan vannak hogy nem emlékszem mindig mindre.


Itt sem rossz, biztos jön majd össze valami, de most azt érzem hogy ahelyett hogy csak max 2-3 lányra koncentrálnék, túl sokat markolnék és a végén nem lesz semmi. Neked milyen ilyen élményed volt már?



2017. szept. 16. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem, mivel férfi vagyok, ilyen inkább a nőkkel fordul elő, nekik van egyszerre több hódolójuk.


Velem olyan szokott előfordulni hogy nagy reményekkel regisztrálok ilyen oldalakra, aztán még beszélgetés se jön össze, nemhogy randi...

2017. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy krumplival lenne match, azt is megdugnád...ennyi. Nem tudod mit és kit akarsz, talán még azt se, hogy Te ki vagy. Majd elmúlik, lesz ott digidugi, csak döntsd el ki legyen az első, utána a többit is beütemezheted mondjuk heti szintre lebontva. 1.nap match kb. 2 nap horogra harap, 3-5. nap jöhet első randi, 7.nap következő randi, addig mélyítheted még az árkot és dönthető. Persze nem mindenkinél működik. Ha profi vagy még a helyedbe is mennek, ezzel időt spórolva neked. Sok sikert Róka kölyök ;)
2017. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En nö vagyok, de jartam mar ugy, hogy tul sok lett.. A megoldas? Lepiteni aki nem tetszik, nem jatszani tovabb ( hogy ne legyen uj match). Arra a ket haromra koncentralni aki tetszik. Randizni, kivalasztani a favoritot, a többinek megmondani, bocs, de nem. Ha nem jön össze, kedzeni elöröl.
2017. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon egyszerű a megoldás. Ha találtál két három olyan lányt akik tényleg megfogtak és érdekelnek akkor ne huzogasd egy darabig.


Én lány vagyok, és tindereztem. És én nagyon max egyszerre két sráccal beszéltem egy időben. Pár nap beszélgetés után rájon az ember hogy tetszik e neki a másik fél. Ha úgy éreztem nem, akkor azt megmondtam persze tisztelettel.


És láss csodát volt egy srác akivel már az elején éreztem hogy minden szuperül klappol. Ott már az első nap után tudtam hogy ez más lesz. Találkoztunk is, mesébe illő randi volt azóta is együtt vagyunk.


Persze ugye itt az elsődleges eldönteni való hogy te milyen kapcsolatot keresel. Komolyat? Vagy szexet?

2017. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!