Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják, hogy az önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy az önbizalom fontosabb a csajozásban, mint a külső?

Figyelt kérdés
Hogy lenne már fontosabb, ha szóba sem állnak veled, ha nem ütöd meg a külső elvárásaikat?
2014. szept. 17. 13:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
kinek van kedve olyan csajokkal beszélgetni, akiknek nem ütöd meg a külső elvárásait?
2014. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Talán mert az önbizalom fontosabb a csajozásban, mint a külső? Ne hagyd, hogy ne álljon veled szóba, ha jó a dumád, még mielőtt elutasít, benedvesedik rád...
2014. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
Ezzel vígasztalják a csúnyákat, hogy legyen legalább önbizalmuk, mert ha az sincs az még tovább ront a helyzeten. Igaz, így is minimálisak az esélyeik.
2014. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1-es, senkinek, de ennek semmi köze a kérdéshez.
2014. szept. 17. 13:28
 5/20 A kérdező kommentje:
2-es, mi az hogy ne hagyd hogy ne álljon veled szóba? Azt már zaklatásnak hívják :D
2014. szept. 17. 13:29
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

A barátom sem a kinézetével vett le a lábamról.

Szinte sugártott a nagy önbizalom róla és láttam a szemeiben a gondolatot: "Úgyis az enyém leszel" :D

És a szövege..hát,annyira el tudott csábitani,nem hittem volna,hogy van ilyen..de imádom a dumáját,olyan laza..

Van ilyen,engem is igy kapott meg :)

18/L

2014. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem azért is, mert ismerek nem egy olyan helyes srácot a környezetemben, akik annyira életképtelenek, hogy hiába lettek megáldva a szuper genetikájukkal, egyszerűen annyira nem tudnak mást tenni,csak léteznek, élnek mint hal a vízben, de egyetlen értelmes mondatot nem tudnak kinyögni, mert olyan nyuszik.

Mondjuk azt nem hiszem hogy fontosabb lenne, inkább azt mondanám hogy az önbizalom is eléggé nagyon fontos... öhm inkább úgy fogalmaznék hogy egészséges önértékelés, és akkor nem ért félre senki semmit.

2014. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es, na de itt van, hogy azoknak a srácoknak csak azért nem megy, mert életképtelenek. Viszont aki meg nem néz ki jól, annak hiába van önbizalma, AKKOR SEM. Szóval most melyik is a fontosabb?
2014. szept. 17. 13:34
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sok olyan fiú van aki simán mondható minimum átlagosnak, szóval szerintem nézzen tükörbe mindenki, és hozza ki magából a maximumot, és utána mondja hogy mit lát.

Ez az egyik.

A másik pedig az, hogy ezek az átlagos fiúk, sőt még a szürke kisegerek is simán találhatnának barátnőt, ha nem azt sugallnák hogy milyen szerencsétlenek és sosha nem jön nekik össze semmi. Ilyen az élet sajnos, muszáj valahogy eladni magad, és a siránkozás helyett igazából ez sokkal jobb.

2014. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát inkább legyen önbizalma,legyen tisztába azzal,hogy nem egy "nők gyöngye",de legalább ezt el tudja fogadni,és nem egész életében azon rágja magát,hogy miért is nem néz ki jól.

Úgyis lesz,akit igy elfogadnak,mert legalább nem egy önbizalomhiányos ember,ha igyekszik magának párt találni,ami fontos.


Hiába vagy jó pasi,ha nem töröd magad érte,hogy párt találj magad mellé vagy még csak egy kedves szót sem szólsz a lányokhoz.


Ismertem sok jóképű pasit,olyan bunkó p*csfejek voltak..kinek van kedve egy tuskóval járni?!

2014. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!