Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért nem mondja meg őszintén, ha nem szeretne valamit?

Figyelt kérdés
Sokadszorra fordul elő, hogy elhívok egy lányt valamit csinálni(randira) és igent mond elsőre, de amikor arra kerülne a sor, hogy tényleg történjen valami, mindig keresnek valami kamu kifogást. Nem az a problémám, hogy valaki nem akar velem lenni, csak nem értem, hogy miért nem tudják elsőre megmondani, miért kell az ember idejét húzni? Ha tudtok erre magyarázatot, akkor légyszi világosítsatok fel!

2017. szept. 17. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
En mindig megmondom, h nem, sajnalom h rossz embereket fogsz ki.
2017. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Sokan félnek a reakcióktól, pláne ha az illetővel nem ismerik túl jól egymást. Van, aki pl nem fogad el egy nemet, és addig nyomorgatja a másikat, amíg igent nem mond.

Bár nem tudom, tényleg annak a kérdése lehet, hogy kit fogsz ki...

2017. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hogy ismertétek e egymást előtte vagy sem mert ha nem akkor lehet hogy adott egy esélyt a dolognak és csak utána jött rá hogy nem akar tőled semmit miután találkoztatok ismerkedtetek. Viszont én is azt tartom fernek ha őszintén elmondja hogy mit akar vagy nem akar.

Ne tartsd időpocsékolásnak ezeket a randikat hiszen tapasztalsz, ismerkedsz. Nem jöhet össze minden elsőre.

2017. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem is mindig ez van. Pedig mindig elmondom nekik, hogy mondják el őszintén. Nem sértődök meg. De volt, aki válaszra sem méltatott.

Szerintem a lelkiismeretük miatt nem mondják meg. Vagy ha nem találnak mást alapn "ha nincs ló, jó a szamár is" még jó leszel.

2017. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jut el a tudatukig,hogy ez hitegetés, és arcra ejtése a másiknak, tehát nem is tudnak róla. És talán úgy gondolják, hogyha mondvacsinált okkal mondják le, akkor az kevésbé fájhat, mint a "nem tetszel" nyílt , egyenes, lerohanó kifejezésmódja.
2017. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*szóval jó szándékúak,de nem okosok, esetleg fölnéznek a fészes adatlapodra, és ha a képeid meg kommentjeid alapján nem vagy szimpatikzs, inkább passzolnak téged.
2017. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!