Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érzelmileg éretlen harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg éretlen harmincas férfivel volt már dolgotok, meséltek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Pasiként, én csak nővel találkoztam ilyennel, még a negyvenes korosztályból is.

Ebből gondolom, pasik is ugyan úgy vannak ilyenek. Én, nem tudtam a helyzettel mit kezdeni. Nem várok éveket, hogy hátha sikerül fejlődnie.

2017. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit a férfi úgy fejez ki hogy "nem egyezik a gondolkodásmódunk", vagy "eltérően szemléljük a világ dolgait", azt a nőknél mindig úgy hallom hogy "érzelmileg éretlen", "infantilis".
2017. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Habár pasi vagyok és barátnők elmondásából tudom, de ismerek 2-3 ilyen pasit, akik még 40 évesen sem tudják eldönteni, hogy akarnak e családot, akarnak e házasodni, "komoly kapcsolatot elkezdeni", és még várjunk pár évet.
2017. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent érzelmileg éretlennek lenni? Nincsenek érzelmei vagy csökevényesen fejlődtek vagy mi?
2017. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vajon ha a társadalom túlnyomórészt még ma is azt várja a férfitól, hogy ne legyenek érzelmei vagy legalább ne mutassa ki őket ("mert az nem férfias" stb.), akkor lehet-e kritizálni azokat, akik "érzelmileg éretlenek"?
2017. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A volt férjem ilyen. Azért nem akart gyereket, mert idézem: "és velem mi lesz?" Aztán úgy estem teherbe, hogy direkt nem szállt ki félúton. (akkor már fél éve nem volt köztünk semmi, de történt velem valami és ez amolyan vigasz együttlét volt, és nem volt otthon óvszer. Mi sokszor védekeztünk így, sosem volt probléma)

Én el voltam hűlve, hiszen mindig óvatos ember volt, mire ő: úgyis tönkremenőben van a házasságunk dobjuk fel, másnak is van gyereke. Amikor kiderült hogy terhes vagyok: "A francba, én ezt már nem is akarom." Ja, mindezt 40 évesen tette.

Hadd ne meséljek tovább.

2017. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!