Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy már nem tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már nem tetszem neki? 19/F

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, kb 2 hete kezdtünk el beszélni, nekem már korábban bejött, ő meg most hogy megismert nagyon megtetszettem neki, elhívott többször is suli után kiülni valahova, aztán valami el is kezdődött köztünk, de most utóbbi egy hétben, mintha megfordult volna, és mintha csak én kezdeményeznék. Én veszem rá, hogy talizzunk, én írok mindig rá, holott előtte azt kifogásolta, hogy mindig csak ő ír. Most megnéztem mi van, ha nem írok rá, szombat reggel beszéltünk utoljára és azóta sem írt. Hirtelen fellángolás volt csak a részéről? Sok ilyen van? A lányok hajlamosak erre? Nincs nagy tapasztalatom a témában.
2017. szept. 18. 09:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nos, most utóbbi időben tökre aktív lett megint a kapcsolat, és kölcsönös, aztán múlt pénteken kicsit felhúztam magam, mert hívtam többször is telefonon és direkt nem vette fel, mert hogy nem szeret telefonon beszélni. Akkor ott facen beszóltam neki egy durvát, amin eléggé megsértődött, valszeg azóta is haragszik még, de aztán lementem hozzá másnap, nagy nehezen meggyőzve, hogy találkozzunk, aztán bocsánatot kértem, de nagyon haragszom magamra, amiért ilyen gyökér voltam, és hogy ennyire túlreagáltam a helyzetet. Most valszeg sokkal jobb kapcsolatban lennénk. Mindenesetre ma elmentünk suli után - a héten először - a szokásos helyre, beszélgettünk, hogy most hogy legyen ez a kapcsolat. Ő már többször jelezte, hogy nem akar járni és vegyük lazára a dolgot, meg amikor lecsesztem pénteken, mondta hogy keressek más lányt magamnak, mert vele nem járok jól. Nekem viszont nagyon tetszik a lány. Kevés közös témánk van, nagyon különbözünk, ami engem érdekel, az őt nem és fordítva, de akkor is odavagyok érte. Viszont ő jobban tetszik nekem, mint ő nekem, és ezt ő is tudja. Szóval nemtom mi lesz, lényegében azért nem akar járni, mert ha nem járunk, nem tudjuk megcsalni egymást, neki meg más fiúk is tetszenek, még ha nem is kavar velük olyan szinten, de annyira viszont egyik se tetszik neki, mint én. Viszont én sem tetszem neki már annyira, mint az elején, ebben lehet a beszólás is közrejátszott. Szóval nemtom, nem valami egyszerű helyzet, főleg nekem, hisz én tényleg odavagyok érte. És tök jó lenne, ha együtt maradhatnánk és lenne jövője a kapcsolatnak :(
2017. szept. 27. 19:14
 12/14 A kérdező kommentje:
*Viszont ő jobban tetszik nekem, mint én neki - ezt akartam írni.
2017. szept. 27. 19:17
 13/14 A kérdező kommentje:

Kezd egyre gázabb lenni a helyzet, mondtam neki, hogy most pénteken, vagy hétvégén fussunk össze akár csak pár órára, akár nála (mármint az ő környékén), de még ebbe se ment bele, merthogy otthon akar punnyadni, stb. Meg írta, hogy ne erőszakoskodjak, már folyton, merthogy ő megmondta az elején, hogy nem akar komoly kapcsolatot, én viszont tökre belezúgtam, míg ő meg kezd egyre jobban kiszeretni belőlem, már ami azt a kis tetszést illeti a részéről, ami hónap elején volt. Azt hittem annyira legalább tetszem neki, hogy hétvégén összefussunk, de láthatóan tényleg nem akarja.


Perpill elég rosszul érzem magam, attól tartok, most vagyok épp a határán annak, hogy belesodródjak egy sok ideig tartó viszonzatlan szerelembe. Kezdek egyfolytában rágondolni, a héten zsinórban negyedjére szerepel az álmomban, és ez szörnyű, mert ő kb egyáltalán nem vonzódik hozzám, épp hogy csak tetszem neki. Bár szerintem legkésőbb 1-2 hét múlva ez is el fog már múlni részéről. Szóval most azon agyalok, mit tegyek, hogy ne szeressek bele, talán épp van még esély megakadályozni, hogy ez megtörténjen. Amúgy ezeket csak magamnak írom, mert muszáj leírnom, azért is nem írok ki külön kérdést róla.


Sajnálom amúgy a lányt, ő csak egy laza kapcsolatot akart, és most én is szopok miatta, meg ő is, mert azzal nyilván nem számolt, hogy ennyire belé fogok zúgni. Mondogatja, hogy nem vagyok normális, meg hogy mazochista vagyok, keressek magamnak valakit helyette, akár segít is, mert így rosszul fogok járni, viszont egyszerűen senki más nincs, aki őt pótolni tudná, nekem csak ő kell, én viszont nem kellek neki. Pedig én lennék a legboldogabb, ha lenne más lány, akivel össze tudnék jönni és kölcsönös lenne közte és köztem a szeretet. Lehet tényleg ez lenne pedig a jó megoldás, de egyrészt elég ritka, hogy én egy lánynak bejövök, főleg olyan stílusúnak, akik nekem be szoktak jönni, másrészt tényleg nincs kedvem most se randizgatni, se semmi más lánnyal, nekem csak ő kell, és ez borzasztó.

2017. szept. 29. 00:22
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát itt a vége, elmondta, hogy már nem tetszem neki, de legalább azt is, hogy nem én vagyok az oka, meg kb egyáltalán nem rajtam múlt, csak olyan szinten belebuzult egy koreai k-pop bandába, meg az egész k-pop világba, hogy nem érdeklik már se én, se a magyarok. Aztán lehet akkor is ez lett volna, ha nincs ez a banda, mindenesetre szomorú vagyok, mert úgy érzem, nem használtam ki eléggé a vele töltött időt, amíg kölcsönös volt a vonzalom, többet kellett volna találkozni, stb. Bár lehet akkor meg jobban fájna. Ma megy egy k-pop buliba, ahol lesz csomó koreai, kérdeztem, hogy bepasizik-e majd, mire azt a választ kaptam, hogy "remélem igen :D", hát nem repesek az örömtől. Most úgy vagyok vele, hogy egyik lány se tetszik, csak ő, és tök jó lenne, ha még tartana a dolog, de remélhetőleg elmúlik majd ez az érzés és valszeg amúgy is vannak nála jobbak, sőt biztos, de akkor is.. nekem nagyon fontos lett itt az idők során és most nagyon hiányzik :'(
2017. okt. 7. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!