Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok egy lányt randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy lányt randizni, és mivel nagy a távolság köztünk illik beszállni a vonatjegyébe?

Figyelt kérdés

Egy nagy városban találkoznánk, én is utaznék valamennyit (kb 30km-t kocsival) viszont ő messzebbről jönne.

Vonatjegy ára oda-vissza 6-7 ezer forint.

Közvetlen InterCity járat, szóval annyiból jó nem kell átszállnia.

Én szívesen kifizetném a felét, csak nem tudom ilyenkor mi a szokás.


2017. szept. 18. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként nem várnám el. Én mentem bele a randiba, nekem kell állnom az utazást. Legalábbis én így vagyok ezzel.

amit tudsz tenni, hogy ajánld fel és meglátod mit szól hozzá.

2017. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnám el, de nagyra értékelném.
2017. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem KELL, de ha felajánlod neki, az pozitív dolog, az meg, hogy elfogadja-e, már csak töle függ.
2017. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha az együtt töltött idő alatt finanszírozod a költségeket az első találkozásnál ez elég.

Ha dolgozik Ő is szerintem első találkozásnál ne említsd meg Neki,hogy szívesen beszállnál az utazási költségébe. Ha közelebb kerültök egymáshoz, többször találkoztok majd lesz még alkalom ezt átbeszélni.

2017. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok, kicsit sok(k) lett a "ha", bocsánat érte!
2017. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt még elfelejtettem hozzáfűzni, hogy részmunka idős állása van, mert még tanul.
2017. szept. 18. 19:41
 7/17 anonim ***** válasza:

Értékelendő,hogy segíteni szeretnél, de első találkozás..nem tudod,hogy érintené ha felhozod ezt.

Esetleg tapintatosan megkérdezheted,hogy a legközelebbi találkozót esetleg közelebb szervezzétek-e meg,hogy Te viseld a nagyobb utazási költséget.

2017. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire álltok már közel egymáshoz. Ha nem igazán, akkor akár azt is gondolhatja, hogy krvának nézed.
2017. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

Hát, én alapvetően én mennék elsőnek ha fiú lennék

Párom 300 km-t motorozott értem.

Jövőre házasodunk :)

2017. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9. Vidéki, feléjük nincsen semmi program lehetőség. Kb. 200km az út, ha elmegyek érte akkor durván 4 óra az időveszteségem (2 óra hozzá, 2 óra még a városba visszaérünk)

Felajánlottam neki hogy szívesen elmegyek érte, de hát mind a ketten beláttuk hogy ezzel csak időt pazarolnánk. Hiába együtt töltött idő, azért nem vezetés közben egy kocsiban kéne megtörténnie az első élő beszélgetésünknek.

2017. szept. 18. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!