Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó randi helyszínt a Fővám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó randi helyszínt a Fővám tér közelében?

Figyelt kérdés

Egy olyan éttermet keresek ahová el tudok vinni egy szép hölgyet, aki elvileg vegetáriánus. (Én nem vagyok az).


Ne legyen azért nagyon drága hely, mert sajnos nem vagyok milliomos :-/ viszont a Burger Kingbe se szeretném őt vinni.

Olyan helyett ahol kávézni tudunk már találtam és voltunk is már ott, de étterem terén tanácstalan vagyok. :-(


Tudnátok ajánlani valamit esetleg?


2017. szept. 20. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem étterem (és randinak szerintem nem is kell egyből étterem), de a Bálnának van egy szép beülős koktélozója
2017. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig a Fővám térem pont van egy Burger Kinges.. ha kicsit odébb is megfelel, ott a Váci utca (mondjuk ott vigyázni kell, mert inkább külföldiekre specializálódott helyek vannak..a Fatál jó,de szinte sosincs szabad asztaluk)..vagy ott a Belgrád rakpart, sok jó hellyel (pl ha vevők vagytok az ilyesmikre,mint japán vagy görög)..a bálnában még sajnos nem voltam így azt nem ismerem, de az előző válaszolo is biztos jót ír..
2017. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahol tudtok beszélni.

(????)

2017. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A váci utcában van egy Frei café, elég hangulatos, bár ha olyan napszakban mentek, akkor eléggé tele van :D
2017. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Frei café-ban már jártunk párszor, illetve más helyen is kávéztunk már :) viszont mi enni szeretnénk valamit :) ezért is írtam, hogy inkább étterem vagy ahol enni is lehet. :) Tehát annyira nem randi, de mégis kettesben tudnánk lenni.


Burger King az pont azért nem, mert elég zsúfolt szokott lenni és az nem is olyan hangulatos.

Japán, görög az jól hangzik. :) Rákeresek azért azokra amiket írtál. ;-) (Fatál, Belgrád)

2017. szept. 22. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!