Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol keressek barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek barátnőt?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje nincs senkim, mondják páran hogy ne akard görcsösen és akkor majd jön. Pár hónapig így is tettem , nem erőlködtem de mégse jött senki :D Eljárok néha hétvégén szórakozóhelyekre de nem találok olyat akivel lehetne valami.... Társkeresőkön mindig távolabbi lányokat találok , itt a városomban vagy a közelében valahogy senkit, ha számít valamit Miskolcon lakok 20/F

2017. szept. 22. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Miskolc nagy város, biztos vannak egy páran. Járj sokat az utcán, keress olyan programokat, ahol vannak fiatalok.
2017. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresni kell, hanem találni. Nagy különbség :D

Pont erről az erőltetésről van szó... Nem nyomulhatsz. Hanem csak a kapukat tárhatod ki, és csak az ismerősökre vadászhatsz... Aztán ha valaki bemegy azon a kapun, és aztán te is közelebb akarod engedni, akkor nyertél!

2017. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Akkor csakis az Avas lakótelep a te helyed! :D
2017. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár hónap? pf

én már évek óta nem találok senkit nyugi

2017. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az, hogy hol keressél attól függ milyet szeretnél :D


mert nem ugyanazok járnak a rokiba, mint például a könyvtárba...

de nem a rokit akarom leszólni, ne érts félre :D


csak nem mindegy te milyen vagy, milyen a beállítottságod, és hogy milyen barátnőt szeretnél

2017. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó: de amúgy ha kifejted talán még segíteni is tudunk.

legalábbis a miskolciak. :D itt másak a szisztémák, mint egyéb helyeken némileg :D

2017. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedve utolsó, nem hiszem hogy újabb helyet tudnál nekem mondani de hátha, egyébként minden fajta lányra nyitott vagyok, ha ez mond valamit egy metál bandába vagyok és hosszú hajam is van, de ez nem jelenti azt hogy csak metálos v rocker csajok jönnek be. Cornerba,Vikingbe szoktam járni ahol vannak viszonylag szimpatikus lányok , de a nagyrészüket vagy fiúval látom, vagy elég igénytelennek tartom őket :D
2017. szept. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!