Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keressek barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek barátnőt, szexpartnert?

Figyelt kérdés

Már nagyon régöta vágyom rá, de sohasem jön össze. Minden lányt akit megismerek, csak összebarátkozunk, és nem jön ki semmi komolyabb belőlle.

Ti hogyan találtok ilyen lányokat, és honnan tudjátok hogy benne lennének egy kis kalandban?

Lányok, nektek mi az igényeitek ezen a téren, mi fog meg egy fiuban, és mi az, ami miatt lefeküdnétek vele?

Az örömlányokat kérlek hanyagoljátok.

Mi a legjobb megoldás? Szórakozóhely, kávézó, csak sima séta a városban, facebook?

Várom a saját storytokat is ;)

19f



2017. aug. 13. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A kettő nem ugyan az gyermekem..
2017. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ugyan az. Ha nem akarsz segíteni akkor mehetsz is. Miért kellenek ilyen emberek mint te az oldalra?
2017. aug. 13. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak barátként kezelnek az azért lehet, mert te haverként közelítesz. Szerintem egy nő az első pár percben eldönti, hogy haver leszel vagy a párja. Az elején kell oda tenned magad főleg dumával. Ne barát legyél, hanem az a pasi akiért oda vannak a nők. Nyilván ehhez kell külső is, főleg a mai világban, hisz minden a külsőségekről szól. A legtöbb nő nem szereti a "cuki" fiúkat. A tökös belevaló csávókat szeretik, akik nem haverkodnak a nőkkel, hanem oda teszik magukat és az elején tudatják, hogy ők bizony nem barátkozni jöttek. De ezt magadban kell felismerni, ezt nem lehet tanítani. Én is csak haverkodtam a nőkkel, de nem szabad, mert akkor haver maradsz, akinek lehet sírni arról a srácról akibe épp halálosan szerelmesek, aki meg ugye nem te vagy. Milyen rossz az ilyent hallani, ugye?! A környezetben miért nem tudsz ismerkedni? Nincsenek csajok?
2017. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm a választ.

A helyzet a következő.

Régebben szinte minden hétvégén szórakozóhelyekre jártunk, de nem jött össze a dolog. Mondhatni fiatal és szerényebb voltam ilyen téren.

Most már késő menni szórakozóhelyekre, mivel nincs kivel, egyedül meg nem fogok.

A barátaimnak, akik a közelben laknak már szinte mindegyiknek van barátnője, és nem szivesen hagyják ott a barátnőiket. Ezt megértem. Sokan a környező falvakban laknak és nem tudják megoldani a hazamenetet. Vannak akik dolgoznak, vagy csak simán nincs idejük.

Nem tudom hogy hogyan tudnék valakivel jobban megismerkedni. Az utcán sem tudom úgy megállítani az embereket hogy add meg a számod, vagy a facebook nevedet, mert hülyének néznek. Nem tudom mi tévő legyek :/

2017. aug. 13. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Szexpartnert egyszerű: rosszlanyok.hu, beszamolok.com, piroslampa.net


Barátnőt már nehezebb. Ha nem nézel ki jól, vagy nem vagy gazdag, akkor esélytelen dolog.

2017. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem örömlányok érdekelnek.

Barátnő, vagy barátság extrákkal magyarra lefordítva :)

A második felével pedig egyetértek.

Két ismerősöm is csak azután tudott komolyabban nőkkel foglalkozni, miután meglett a kocsijuk... Bár vannak kivételek is.

Nem mondhatni hogy csúnya vagyok. Szerintem átlagos kinézetem van, nincs olyan dolog ami visszataszítana egy lányt. Inkább az a gond hogy nem értek annyira a lányokhoz, nem volt eddig komolynak mondható tartós kapcsolatom

2017. aug. 13. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy értesz-e a nőkhöz, azt nem határozza meg, hogy volt-e tartós kapcsolatod vagy sem. A nőkhöz való "értés" majd alakul. Én 19 évesen azt sem tudtam, hogy mit mondjak egy lánynak, miről beszéljek velük. De, a mai világban még nehezebb lesz ismerkedni, mert a korban hozzád való csajoknak sajnos nincs érdeklődési körük, így nincs miről beszélni. Facebook, smink, műköröm ez az ami érdekli őket. Csak azt látják mennyire helyes egy pasi, belső értékekkel semmi esélyed. Ha meg találsz egy olyan nőt, akivel tudsz beszélgetni az meg tuti, hogy nem fog tetszeni. Majd ahogyan öregszel úgy jön meg a bátorság is. Amúgy az sem jó, ha túl erőszakos és nyomulós vagy. Amúgy én is sok haverral megszakítottam a kapcsolatot, így nincs kin keresztül ismerkedni. Viszont ha a haverjaidnak van párja már, akkor ebből max annyi előny lehetne kovácsolni, hogy a lányoknak a barátnőivel valahogyan megismerkedsz. Kérd meg esetleg őket, hogy mutassanak be több lánynak. Igazából csak úgy ismerkedni elég nehéz. Vagy társaság vagy suli, vagy olyan munkahely kell hozzá.
2017. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!