Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megérné egy barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné egy barátság extrákkal? 20/L

Figyelt kérdés

Eddig egy barátom volt, 19 évig vártam rá. Sosem voltam pasizós, vele vesztettem el a szüzességem is.


De mióta szakítottunk, nem voltam senkivel. Szakítás előtt 1 hónapig nem szexeltünk, ez így két hónap.


A falat kaparom, de új kapcsolatra még nem állok készen. Annyi ideig tartottam magam, és ha már gerinces voltam, nem most akarok friends with benefits kapcsolatba kerülni, de már szinte megőrülök.

Ismerek valakit, jó barátok vagyunk, biztos vagyok benne, hogy belemenne, de hát nem így ismert meg ő sem :(


Nem tudok döntésre jutni. Tapasztalatok?


20/L


2017. szept. 23. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Teged ova intelek a csak szex dologtol. Tutira atmenne nalad a dolog erzelmeskedesbe.


Egyebkent szerintem azzal nincs semmi baj, ha ket ember csak szexelni jar ossze.

En is csinaltam, ettol meg kapcsolatban ugyanolyan normalis ember vagyok, mint elotte voltam.

2017. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem mennék bele soha. A te jellemeddel meg plane nem, mert nagyot fogsz csalodni, ha egy ilyen kapcsolat utan olyan helyzetben latnal egy ferfit, hogy csak fog aztan megdug. Biztos vagyok benne, hogy kb. osszeomlanal, hogy "ez ilyen?". Nem egy lyuk vagy. Ne is tartsd magad ennyire csupan.
2017. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire viszket, miert nem fogs egy uborkat? Ha meg mindenkepp valakivel szexelni akkorsz akkor legalabb ne ingyen csinald.
2017. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 és 2 nektek van igazatok. Kepes lennék beleszeretni...


Másnak annyira könnyen megy! Én arra is képtelen vagyok, hogy smároljak valakivel egy buliban :D Így hülyeség volt ebbe belegondolni is.


Kedves 3, van otthon Köszönöm, de az mégsem testi kapcsolat és ölelés.

2017. szept. 23. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked nem biztos. Voltam olyan férfival,aki iránt így sem tápláltam érzéseket. A szex jó vele.
2017. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cink lenne belemenni.
2017. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak fiúban. Félek minden futó kalandtól mert nagyon könnyen szerelmes lennék.
2017. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó dolog, de a szabályokat meg kell hozni, és tisztán érthetően be kell tartani őket. Tehát pl ha egyikőtök szerelmes lesz, a másik nem, akkor a "másik" félnek el kell lehetetlenítenie a kapcsolatot, tiltás és egyebekkel, hogy a szerelmes fél a lehető legkevésbé sérüljön.


És én inkább a csak szex és más semmit javasolnám erre a szitura. Érdemes figyelembe tartani egy olyan szempontot, hogy ne csak használjátok-kihasználjátok egymást, hanem a találkozók igazi energiabombaként töltsenek fel benneteket, azaz elégüljenek ki a szükségleteitek kölcsönösen. Csak akkor van értelme még egy ilyen laza kapcsolatnak is :)


Akivel meg barátság is van, azzal mélyebb kötődés alakul ki, és ezen szükségletedre inkább vagy komoly kapcsolatban gondolkodj, vagy maradjon ténylegesen csak barátság. Akivel csak kefélés van, azzal egy határvonalhoz érkezve azonnal el kell vágni a köteléket, és nem jó, ha ebben sérül valaki, tényleg nem...


25f

2017. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!