Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a hobbijaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a hobbijaim, amikről órákat tudnék mesélni, nem érdekesek a nők számára? Változtassak az életemen, életmódomon, hogy jobban felkeltsem az érdeklődést ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Tőzsdézem, makettezek, sportlövő vagyok (van itthon igazi, éles fegyverem páncélszekrényben), horgászom. És ezek nem olyan hobbik, amikről a nők sokat szeretnek hallani ismerkedéskor, pedig szabadidőmben ezekkel rengeteget foglalkozom.


Vannak barátaim akik sportolnak (valamilyen testmozgásos sportot), zenélnek vagy sokat utazgatnak és ők ezerszer könnyebben felkeltik az érdeklődést a nőkben.

A lényeg, hogy már nagyon gondolkoztam, hogy nekem is valami újat kellene elkezdenem.


Nem vagyok full szerencsétlen. Először 18 évesen láttam puncit, voltam már egy kézen pont megszámolható számú nővel és év elején ért véget egy 2 éves kapcsolatom. Csak hogy el tudjatok helyezni. Külsőre is azt mondom a szerencsésebbek közé tartozom inkább. De ismerkedéskor nagyon észre veszem, hogy a legtöbb nőt nem érdeklik azokkal a fajta témákkal kapcsolatos sztorik, amik nekem vannak. (Ellentétben sportoló, zenélő, világutazó barátaimmal.) Gondoltam hogy nekem is bele kellene vágni ilyenekbe.


28/f


2017. szept. 23. 15:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
Vagy talán csak keress hasonló érdeklődésű nőket.
2017. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

"voltam már egy kézen pont megszámolható számú nővel"


Ez egy feladvány? Vagy ezt könnyebb volt leírni, mint azt, hogy öt?

2017. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

Az 1-es válaszoló tökéletesen leírta a lényeget!


Csak kár, hogy erre 28 éves létedre nem jöttél egyedül rá! Akkor ezek szerint nem lehetsz valami okos.

2017. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nincsenek hasonló hobbi érdeklődésű nők. Ezt már próbáltam. Ezek abszolút, 99%-os módon férfi hobbik, amiket nők ilyen arányban nem művelnek és ilyen arányban nem érdeklődnek iránta, unalmasnak tartanak.


Ez a helyzet, ezért tettem fel a kérdést.

2017. szept. 23. 15:31
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Azt hittem nem társkereső...
2017. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

De a hobbi nem azt a célt szolgálja, hogy arról beszélj és a másik nemnek tetsszen. Annyi a célja, hogy téged lekössön.


Beszélni bármiről lehet, nem csak olyanról, amit csinálsz.

2017. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind nagyon érdekes, csak soknak tűnik egyszerre. Meg a fegyer és makett együtt...."makettes gyilkos". De véletlen se addfel azt amit szeretsz csinálni.
2017. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem a hobbidról akar beszélgetni, amikor ismerkedtek, hanem rólad és saját magáról. Ha konkrétan a hobbidról akarna hallani, akkor pl sportlövő klubba menne, nem randira. Ha megkérdezi, mi a hobbid, azt azért teszi, mert érdekli, hogy téged mi érdekel. Ha valakinek tök ugyanaz a hobbija, mint neked, még akkor se lesz második randi, ha a hobbitokról tartasz kiselőadást.
2017. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%

Számomra speciel ezek érdekes hobbik. Érdekesebbek, mint az, hogy kibökné a srác, hogy "hát kondiba járok".

Nem hiszem, hogy csak szerintem érdekesek, szóval biztos más lány/nő is van ezzel így.

Csak én fiatal vagyok hozzád (vagy te idős hozzám, nézőpont kérdése). De a lényegen nem változtat: ha engem érdekelnének, akkor biztos más, idősebb lányok/nők is vannak így.

Szerintem emiatt ne kezdj új hobbiba, maximum ha te is élveznéd azt. Hidd el, sokkal jobb, ha ezekről tudsz szenvedélyesen beszélni, ergo látják rajtad, hogy mennyire élvezed ezeket a hobbikat, minthogy eljárj mondjuk teniszezni, de nem szereted, és úgy beszélsz róla. Egyből meglátszik, ha unottan beszélsz valamiről. Márpedig ha nem szenvedélyből csinálsz valamit, hanem hogy "csak legyen", akkor szerintem arról unalommal (és unalmasan) tudsz beszélni.

2017. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Azt hogy van fegyverem itthon, nem mondom el az első randin. Sőt, kb az első szexig vagy a "hivatalos" összejövésig nem mondom el soha. Teljesen legálisan van, papírokkal, kellett hozzá pszichológiai teszt is (amin átmentem), rohadt sokba kerül évente hogy legyen, stb.


A makettekkel, horgászattal, tőzsdével sem úgy "untatom" a nőket, hogy azt mesélem hogy festettem ki egy tankot, fogtam egy "eeeeeeeeekkkooraaaaa" halat vagy mennyit kerestem a tőzsdén. Hanem ezeket társas környezetben művelem, járok makettkiállításokra, -találkozókra, horgászközösségbe, tőzsdei fórumokra és emberi, emberközeli történeteim is vannak, amik közt vannak viccesek, érdekesek is. Ne a legrosszabbra gondoljatok, hogy ezeket mindet "otthon", egyedül, magamban csinálom. Bőven társasági embernek tartom magam.


6:

De azt látom, hogy pl egy jó barátom eléggé érdeklődést kelt azzal a sztorijával a nőkben, hogy fél évig dolgozott vízimentőként az USA-ban. És ez csak egy példa a kismillióból, mert most nem akarok mindent leírni. Sok férfinak nők számára érdekes hobbijai, időtöltései vannak, amik növelik iránta a nőkben az érdeklődést, vonzalmat.


8:

Értem, hogy a hobbik csak kb 20%-30%-a mondjuk egy ismerkedésnek (beszélgetésnek). De az ilyenekről való beszéd nagyon fel tudja csigázni, vagy le tudja lombozni a nőket, attól függően mit, milyen témát mondasz nekik. Remélem érted.

2017. szept. 23. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!