Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdődő komolyabb kapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdődő komolyabb kapcsolatnál egy nő mennyi érzelmet és törődést adhat bele úgy, hogy pár héten belül ne érezze magát kiszolgáltatva a viszonzásra alig hajlandó 30-as férfi által?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van fordított eset is, csak most beszéljünk a nők szempontjáról. Köszönöm a komoly válaszokat.

28N



2017. febr. 28. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de nem értem a kérdést.

Komoly kapcsolat nálam ott kezdődik, hogy legalább egy éve együtt vagyunk. Az viszont nem kezdődő kapcsolat.

Ismerkedés után néhány héttel meg még nem tudhatod, hogy mi lesz majd belőle. Egy dolog, hogy te mit szeretnél.

Amikor azt érzed, hogy ez csak neked fontos, a másik pedig tojik a fejedre, akkor elegánsan búcsút kell inteni, mártírkodás nélkül.

Nem kell kiszolgáltatni magad senkinek.

2017. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy viszonzásra alig hajlandó férfivel kapcsolatban beszélhetünk komoly szándékról,kapcsolatról egyáltalán?Meg mi az ,hogy kiszolgáltatva?Súlyosan kapcsolatfüggő vagy?
2017. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont annyit amennyit adsz,amennyit kapsz.És akkor nincs az a csalódás hogy lelépett pedig én mennyit feccöltem ebbe a kapcsolatba.34/L
2017. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Pont annyit adsz bele a kezdődő románcna,amennyit a mási feltől kapsz.(előző)
2017. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nezd csak a szemelyes tapasztalatomat mondom,ritka h az a ferfi, aki ha mar az elejen sem lelkes,majd idovel megszeret.Most hagynam az egeszet a pcsaba.
2017. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdődő kapcsolatban is pontosan annyit adtam a kapcsolatba, amennyi belőlem fakadt, nem méricskéltem patikamérlegen. Az ugyanis, hogy a másik mennyire viszonyozza, nem rajtam múlik, hanem rajta: az ő személyiségén, habitusán, kötődési képességén.

Ha valaki nem viszonozza, akkor hiába veszel vissza, ez nem fogja érdemben befolyásolni. Nem önmagadon kell változtatni ilyenkor, hanem a partner személyén és olyat keresni, aki olyannak értékel, amilyen vagy és magától is képes kölcsönös kapcsolatra.

Egy felnőtt ember már nem fog változni a kedvedért! Olyan társat keress, aki megfelel neked úgy, ahogy van!

2017. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!