Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb kezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb kezdés?

Figyelt kérdés

Az összes eddigi lány akivel randiztam, valamelyik ismerősi körből ismertük meg egymást, tehát társaságban kezdtünk el beszélgetni. Most viszont heti rendszerességgel látok egy lányt a városban, akit előtte még életemben nem láttam, és 1 alkalmat leszámítva mindig egyedül volt. Következő alkalommal, ha látni fogom, oda szeretnék menni hozzá, és beszélgetést kezdeményezni. És itt jön a kérdés:

átlagban mi a jobb, ha szimplán CSAK elkezdek érdeklődni iránta, vagy az elejét már rögtön dicséréssel kezdem, hogy tetszik az öltözködési stílusa, tetszik a különcsége (ami igaz is külsőre), és aztán rá térni a mit tanulsz, hova jársz, mi a neved stb. témákra.



2017. szept. 25. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
He? Utcán nem állok le dumcsizni senkivel, hacsak nem késik 20 percet a busz, de Budapesten ilyen esetben is rögtön 4 másik útvonalon haza tudok menni. Szóval az ilyen mit tanulok, mit dolgozom és társai nem az utca közepére való témák.
2017. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő felejtős, kivéve ha jól nézel ki te is és tetszel neki, akkor majdnem mindegy, hogy mit mondasz.


Ellenkező esetben viszont, csak akkor van kb bármiféle esélyed, ha tudsz valami olyan témával kezdeni nála ami egy kicsit is érdekli és nem tart teljesen visszataszítónak, van ideje veled beszélgetni stbstb.


Ahogy az eddig csináltad a dolgaidat, az sokkal jobb módja a barátnőszerzésnek.

2017. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barmit is kerdezel, azt elobb mondd el magadrol. Senki nem szereti, ha idegenek faggatjak.

Dicsergetni felesleges. Nyilvan azert mentel oda hozza, mert tetszik. Masreszt annyira elkoptatott dolog A bugyi levarazsolasara, hogy inkabb negativan jon le.

2017. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az 1. variáció jobb, a második semmiképp.
2017. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz mindenki a választ!


#2: igen, én is tudom, hogy jobb az a módszer, de ebben az esetben ez sajnos nem kivitelezhető.

2017. szept. 25. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Leszólítottad végül? :)
2018. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!