Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szükséged lenne egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szükséged lenne egy barátnőre akkor mit csinálnál, hogy szerezz egyet? 16/f

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 22:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen mit is csináltam? Húú! paráztam a csajoktól. :)


Járj más helyekre is, mint eddig!

Menj ki többet a városba, faluba, ahol laksz. Fogj bele új dolgokba (pl. valami sport, vagy tanfolyam) és ott valószínűleg új lányokkal is találkozni fogsz. Rendezz (kisebb) összejövetelt a haverokkal, akik majd hoznak más barátokat, barátnőket, akiket megismerhetsz. Lehet ez egy sátorozás, egy kerti parti, vagy csak egy nagyobb túra, koncert, ...

Ha a buszon, vonaton szimpatikus valaki, ülj le mellé, kérdezd meg merre utazik, aztán beszélgess vele. Nekem ez az utolsó nem segített barátnőt találni, de beszéltem pár lánnyal, és addig sem untam az utat.

Esetleg egy kicsit fejlesztheted az önbizalmadat. Itt a neten vagy egyébb lélektani könyvekben jókat olvashatsz. Ez majd segít abban, hogy bátrabb légy az ismerkedésben.


A lányok vágynak ránk, úgy, ahogyan te is vágysz arra, hogy legyen egy barátnőd. Próbálkozz és meglesz az eredménye!

2010. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a téma...

csak itt pont fordítva. 15L

2010. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!