Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni az exem új barátnőjén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni az exem új barátnőjének exével?

Figyelt kérdés

Júniusban szakítottunk az akkori barátommal, távkapcsolat volt, az utóbbi időben nagyon elhidegültünk egymástól. Neki lett rögtön egy barátnője, nekem még jelentkező sem akadt. Most megismerkedtem egy fiúval, és megtudtam, hogy,ő és a volt barátom új barátnője együtt voltak.

Engem taszít ez a négyes dolog, viszont aranyos az új fiú. Neki nem mondtam még ezt.

Folytassam így az ismerkedést? Adjak esélyt a dolognak?

Mind a négyen 27 évesek vagyunk.

Köszi!


2017. szept. 29. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, de ha jól értem se a te se az ő exe nem fordul elő többet az életetekben, így meg szerintem mindegy. Egy jó lehetőséget ne szalassz el emiatt.
2017. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj bele. :)
2017. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Teljesen ugyanebben a helyzetben voltam tavaly. én összejöttem a sráccal. Miután az exeink megtudták, hogy mi is együtt vagyunk a fejükbe vették hogy bizony csak is azért, mert bosszút akarunk állni rajtuk. :) Mondanom sem kell, hatalmas hülyeség volt ez részükről, szóval nem árt tisztázni ezeket a dolgokat egymással, ha már komolyabbnak érzed a dolgokat. És semiképp se hagyd hogy az exek egója visszahúzzon bármi jótól. :) 21L
2017. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerősünkkel válás után történt ez! Félrement az asszony egy családos pasival, a két megcsalt személy addig járt a bíróságra,amíg össze nem jöttek!
2017. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!