Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti a felesleges vitákat /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a felesleges vitákat / hisztiket hogy tűritek? Visszabeszéltek, vagy megvárjátok amíg elmúlik? (Írok egy példát, itt mit kellett volna tennem? )

Figyelt kérdés

Hogy érthető legyen, adok egy mai példát, ahol én éppenséggel alig jutottam szóhoz a döbbenettől:


Ő: jövő hétvégétől már tanulni fogok, mert zh-k lesznek

Én: Na és akkor jövő héten még lesz valami utolsó buli?

Ő: lesz, csak nem megyek el

Én: Húú akkor most már meg kell komolyodni és tanulás?


Ő: *telefon kinyom* (én naivan azt hittem megszakadt)


5 perc múlva visszahív:

Ő: TE MIT ÍTÉLKEZEL FELETTEM?? AKKOR ÉS ANNYIT BULIZOK AMENNYIT AKAROK, ÉS NINCS SZÜKSÉGEM HOGY BÁRKI MEGMONDJA NEKEM HOGY MIKOR MIT CSINÁLOK!!4! BLABLABLA

Én: ööö... azt hiszem kicsit félreértettük egymást...

Ő: NEM NEM NEM!! AMIT KIMONDTÁL AZT KIMONDTAD ÉS ÚGY IS GONDOLOD!!!! LEGKÖZELEBB AKKOR SEMMIT NEM MONDOK EL MAGAMRÓL ÉS HAZUDNI FOGOK INKÁBB!!!


stb stb...


(egyébként nem állítom hogy nem voltam félreérthető, de szerintem félre kell akarni érteni, és bele kell magyarázni, hogy azt hozza ki belőle a leányzó hogy én most ítélkezek felette)


2017. szept. 30. 12:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyeneket hogy kezelem? Megkoszonom neki a lehetoseget es keresek egy normalis not.
2017. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket sehogy, mert a budos eletben nem volt meg ehhez hasonlo ertelmetlen vitank senkivel :DDDD
2017. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
És létezik olyan nő, aki nem hárpiásodik meg? (Én nem vagyok tapasztalt, 2 lánnyal volt olyan hosszú kapcsolatom hogy azt mondjam hogy tényleg meg is ismertem, és az előző is meg a mostani is meghárpiásodott. Persze lehet velem van a probléma, nem tudom.)
2017. szept. 30. 13:00
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Nőként mondom. Hagyd a francba. Igen vannak. Én soha nem viselkednék így. És biztos hogy nem én vagyok az egyetlen
2017. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Elég értelmetlennek tűnik, de gondolom ideges a zh-k miatt.
2017. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Az eddig 7 komoly kapcsolatombol egyik se volt ilyen. Ismerek ilyen lanyokat / noket, de oket messzire elkerulom.


Jobb lesz neked nelkule.

2017. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Ket ev alatt meg nem lettem harpia, de a parom sem ad okot ra, hogy az legyek.
2017. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Lol, volt már, hogy kicsit rosszul érintett egy viccesnek szánt mondat, de ekkora patáliát nem csaptam miatta. :D Ha pasi lennék, menekülnék az ilyen hisztis libáktól.
2017. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A legrosszabb ***** válasza:
62%
Nem tűröm egyáltalán. Az első értelmetlen, felesleges hisztit még elnézem, a másodiknál viszlát.
2017. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
A hangsúly sem mindegy. Amúgy idegbeteg a bige. Mondjuk nálam már eleve kiesnek a bulizós lányok.
2017. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!