Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti a felesleges vitákat /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a felesleges vitákat / hisztiket hogy tűritek? Visszabeszéltek, vagy megvárjátok amíg elmúlik? (Írok egy példát, itt mit kellett volna tennem? )

Figyelt kérdés

Hogy érthető legyen, adok egy mai példát, ahol én éppenséggel alig jutottam szóhoz a döbbenettől:


Ő: jövő hétvégétől már tanulni fogok, mert zh-k lesznek

Én: Na és akkor jövő héten még lesz valami utolsó buli?

Ő: lesz, csak nem megyek el

Én: Húú akkor most már meg kell komolyodni és tanulás?


Ő: *telefon kinyom* (én naivan azt hittem megszakadt)


5 perc múlva visszahív:

Ő: TE MIT ÍTÉLKEZEL FELETTEM?? AKKOR ÉS ANNYIT BULIZOK AMENNYIT AKAROK, ÉS NINCS SZÜKSÉGEM HOGY BÁRKI MEGMONDJA NEKEM HOGY MIKOR MIT CSINÁLOK!!4! BLABLABLA

Én: ööö... azt hiszem kicsit félreértettük egymást...

Ő: NEM NEM NEM!! AMIT KIMONDTÁL AZT KIMONDTAD ÉS ÚGY IS GONDOLOD!!!! LEGKÖZELEBB AKKOR SEMMIT NEM MONDOK EL MAGAMRÓL ÉS HAZUDNI FOGOK INKÁBB!!!


stb stb...


(egyébként nem állítom hogy nem voltam félreérthető, de szerintem félre kell akarni érteni, és bele kell magyarázni, hogy azt hozza ki belőle a leányzó hogy én most ítélkezek felette)


2017. szept. 30. 12:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Oké, elhiszem. De, ismered a határokat meddig mehetsz el. Most nézd azt, h a barátnőd egy olyan haver, aki ilyenért üt.

Ha, kicsit is észreveszi, h fölébe akarsz kerekedni, neked véged.

2017. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem ez volt az első kritikád felé, vagy tényleg kissé ideges típus. vagy csak nagyon önérzetes. Én ehhez eléggé hasonló vagyok, nem szeretem, mikor ilyen megjegyzéseket tesz rólam akárki, mert én sem bántok senkit. Csak én kulturáltan közlöm, hogy nem kell velem ilyesmin "viccelődni". Sose bírtam, ha valaki a véleményét úgy tálalja, mintha az vicc lenne. Mindenkinek máshol van az ingerküszöbe, meg kéne tanulni, mit lehet meg mit nem mondani a másiknak.
2017. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!