Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti a felesleges vitákat /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a felesleges vitákat / hisztiket hogy tűritek? Visszabeszéltek, vagy megvárjátok amíg elmúlik? (Írok egy példát, itt mit kellett volna tennem? )

Figyelt kérdés

Hogy érthető legyen, adok egy mai példát, ahol én éppenséggel alig jutottam szóhoz a döbbenettől:


Ő: jövő hétvégétől már tanulni fogok, mert zh-k lesznek

Én: Na és akkor jövő héten még lesz valami utolsó buli?

Ő: lesz, csak nem megyek el

Én: Húú akkor most már meg kell komolyodni és tanulás?


Ő: *telefon kinyom* (én naivan azt hittem megszakadt)


5 perc múlva visszahív:

Ő: TE MIT ÍTÉLKEZEL FELETTEM?? AKKOR ÉS ANNYIT BULIZOK AMENNYIT AKAROK, ÉS NINCS SZÜKSÉGEM HOGY BÁRKI MEGMONDJA NEKEM HOGY MIKOR MIT CSINÁLOK!!4! BLABLABLA

Én: ööö... azt hiszem kicsit félreértettük egymást...

Ő: NEM NEM NEM!! AMIT KIMONDTÁL AZT KIMONDTAD ÉS ÚGY IS GONDOLOD!!!! LEGKÖZELEBB AKKOR SEMMIT NEM MONDOK EL MAGAMRÓL ÉS HAZUDNI FOGOK INKÁBB!!!


stb stb...


(egyébként nem állítom hogy nem voltam félreérthető, de szerintem félre kell akarni érteni, és bele kell magyarázni, hogy azt hozza ki belőle a leányzó hogy én most ítélkezek felette)


2017. szept. 30. 12:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire értelmetlen vitánk még senkivel sem volt, egyébként a barátommal mindig megbeszéljük a vitákat, sosincs olyan, hogy "csak magától elmúlik." Ugyanis ami magától "elmúlik", az ott marad.

"Én: Húú akkor most már meg kell komolyodni és tanulás? " Már bocs, de ez nem volt szép tőled sem. Nem tudom, ti hol éltek, de nálunk nyilvánvaló, hogy amikor szabadidőnk van, akkor kedvünkre szórakozunk, de ha kötelesség van, akkor az az első. Az, hogy valaki szabadidejében szórakozik, vagy simán amikor még nem kell tanulni, egyáltalán nem jelenti azt, hogy komolytalan. :)


22/N

2017. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt ilyen,akkor talán egy jó időpontban finoman mond el neki,hogy megváltozott és,hogy ez neked így nem jó. Lehet csak ideges a ZH miatt,de az is lehet,hogy nagyon elengedte magát,nem figyel a viselkedésére esetleg van más magánéleti gond a háttérben. Én mindenképp beszélnék vele. Ha abból is hiszti lenne,akkor viszont nem tudjátok ezt megoldani,nincs egymással dolgotok.
2017. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt is leírhatnád,hogy előtte te ,hogy viselkedtél amikor ő bulizni járt. Lefogadom,hogy minden buli előtt hisztiztél,hogy miért megy és kivel és mit csinált mikor és hol,esetleg lelkileg próbáltad megtörni,hogy rosszul érezze magát és inkább ne is menjen el. Nekem ebből a beszélgetésből az jön le,hogy te mindig hisztizel,ha ő bulizik és most megint kötekedsz vele.. Csak akkor reagálna így egy ember erre a beszélgetésre,ha már az agyára menne a másik. Saját tapasztalat!
2017. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13


Igen, ez logikus levezetés... Viszont első randin közölte hogy ő nagyon bulizós lány, és soha nem problémáztam miatta. Ebben a vitában is megkérdeztem, hogy tud-e olyan esetről amikor ítélkeztem-e a bulizás miatt valaha, de nem tudott esetet felhozni.

2017. szept. 30. 13:40
 15/22 anonim ***** válasza:
45%

a párod hülye te meg bunkó vagy

pont összeilletek, ne keress értelmesebb nőt

2017. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Isten ments az ilyen nőtől!!!
2017. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sunshinedoll ***** válasza:
WTF :DD
2017. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

Szabályosan beszóltál a barátnődnek. Mégis, tényleg, mi közöd van hozzá, h megkomolyodik, nem komolyodik, elmegy buliba, vagy nem megy? Poénkodsz. Miért ki vagy te, az apja? A haveroddal nem mernél poénkodni, mert kapnál egyet, a barátnőddel miért teszed?

Most lehet csak viccnek szántad, de legközelebb már komolyan teszed, mert azt hiszed neked lehet.

A csaj helyében leépítenélek, de qurva gyorsan.

2017. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
"leányzó"..... na jó, nincs több hozzáfűzni valóm.
2017. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

" A haveroddal nem mernél poénkodni, mert kapnál egyet, a barátnőddel miért teszed? "

A haverjaimmal azért jóval durvábban ugratjuk egymást.

2017. szept. 30. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!