Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24-26 éves pasik! Bele tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-26 éves pasik! Bele tudnátok szeretni egy 38 éves nőbe vagy csak szexre kellene?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 18:31
1 2 3
 11/26 Szergej55 ***** válasza:
34%
Komolyra semmiképp.
2017. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Ott valami bibi van ha a nő nem a saját korosztályában ismerkedik. Fellángolás lehet, aztán kèsőbb kiütközik a korkülönbsèg. Volt ilyen a baráti körömben.
2017. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Ja, vagy az ő korosztálya nem kíváncsi rá"


Valóban nem.Az ő korosztálya többségben a huszonéves nőket hajtja.A kevesebbje meg általában foglalt.

2017. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Járhat majd vele diszkóba:)
2017. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik ismerősöm (37N) pont ilyen helyzetbe került.Túl közel engedett magához egy 24 éves fiút,sokat beszélgettek,sok üzenet és a srác bevallotta,hogy többet érez mint barátság.A nő házas ,két pici gyerekkek otthon volt,jól esett neki a srác nyalizó törődése,de csak barátként könyvelte el a fiút.A férjnek hamar szemet szúrt a kapcsolat és rengeteg vitát szült a otthon.A sok féltékenykedés miatt a nő elköltözött és összefeküdt a kölyökkel.Pár hét után a srác ráébredt,hogy nem egy szülésektől meggyötört testű nővel képzeli a jövőjét és a szülei unszolására lelépett.A váláskor a két gyereket a férjnek adták,a nőn röhög most az egész ismerettségi köre.Pár héttel ezelőtt pedig azt beszélte,hogy milyen fiatalnak érzi magát a fiúval.
2017. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
36%
Aki 38 évesen tetszik a 24-26 éveseknek,az nyilván találna idősebb férfit is,csak pont leszarja a lerobbant 40 körüli férfiakat,ami érthető is.
2017. okt. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

#15 :


1. Engem pont nem érdekelne, mit szól az ismerettségi köröm, ha én jól érzem magam.

Nálunk otthon szüleimnek akkor egy dolog volt fontos csak : boldog vagyok, vagy sem. Az nem volt téma, hogy ki az, honnan jött, hány diploma, stb stb, ez a sok hülyeség nem számított, csak hogy én jól érezzem magam boldognak, ennyi.

És ez így volt jó.


2. Érdekes, nekem mindíg extrém korkülönbséges bnőim voltak, bocs 5-7 éves együttélős kapcsolatok.

2.1. Én 21, a nő 31 atomszép, 4,5 évig

2.2. Én 28, a nő 49 atomszép, 5,5 évig

2.3. Én 35, a lány 17, befutott modell lett, 5 évig

2.4. Én 42, a lány 21, jó volt, tipikus feleségnek való :-), ennyi idősen szó nélkül top háziasszony-éjszakaperv.. ri ...c tipus, 5 évig.

Úgyhogy én nem eszem azt, hogymi az átlagos, mi a jó nekem a környezetem szerint stb stb, mert magamnak éltem-élvezledtem, nem a társadalmi és egyéb "normák"-nak.

2017. okt. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem ilyen véleményekre lettem volna kíváncsi, hanem arra, hogy az itt lévő, ilyen korú pasik el tudnának-e képzelni egy ilyen kapcsolatot. Csak személyes véleményt kérek, nem általánosat a helyzetről.
2017. okt. 2. 09:30
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Vannak olyan 38 éves nők, akiket szépnek találok és simán lefeküdnék velük, sőt, valakibe biztos bele is tudnék szeretni, de nem tudnám elképzelni magam velük hosszútávon, ezért bele sem érdemes kezdeni. Ez a szépség hamar múlni fog, és bár nem vagyok felszínes, ez már túl nagy mértékű. 10 év múlva majdnem 50 lesz, nekem pedig a mostaninál is sokkal jobb dolgom lesz válogatni a huszonévesek közül.

Maximum egy rövid kaland lehet. 25F

2017. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én el tudnék. 23/F

Az már mondjuk érdekesebb, hogy ismerném meg. De ha már adott az ismeretség és megvan a szikra összejönnék vele hosszú távra is.

2017. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!