Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most inkább csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most inkább csak szexre kellek vagy nem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, végül is már vonzódtam hozzá az elejétől. Eddig csak puszi volt, de pár napja találkoztunk és történt ez-az. Mindkettőnknek a hagyományostól eltérő szexuális ízlése van (én szub vagyok), szóval erre most nem kérek megjegyzést. De mióta láttam a dominánsabb oldalából, jobban megtetszett, szóvátettem neki ezt, de kiakadt. Pedig eddig sem csak szexről beszéltünk és kaptam tőle olyan egyértelmű jeleket, hogy kedvel. Szóval most ezen nem tudok kiigazodni. Szerintetek?

2017. jún. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A megadott paraméterek alapján bizton állíthatom, hogy bármi lehet. De komolyan, szó szerint semmit sem tudtunk meg.
2017. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek fogalma se lesz róla, hogy mi az igazi kérdésed.
2017. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak az kell neki a lyukad,nekem elhiheted
2017. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minel tobbet adsz neki, annal tobbet kap.
2017. jún. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!