Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24-26 éves pasik! Bele tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-26 éves pasik! Bele tudnátok szeretni egy 38 éves nőbe vagy csak szexre kellene?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 18:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok de volt nem egy ilyen este a környezetemben..hallottam egyről ahol gyerek van..ú

Az meg h aki 38 éves az azért keres mert nem talál jobbat, hát ez kamu..akivel 38 évesen összejön egy huszonéves az általában találna korabeli vagy idősebbet akár..komolyan nem tudom miért kell a harmincas nőket leírni mikor olyan szépek..

2017. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

én 30 vagyok és egy 40 éves nőbe szerettem bele...


Igen eltudnám képzelni hosszútávon ilyen korú nővel, más kérdés hogy max 15 évig, amint beérne az 55 éves korhatárba lecserélném.

2017. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
2017. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23


Igaz, még nem vagyok 40+-os, de ez a leírás rám is igaz, pedig csak 27 éves vagyok. Szóval erről csak ennyit.

Párom szereti a focit, én nem. Helyette inkább leülök és olvasok, vagy tornázom. Vagy pedig szépen csendben összebújva megnézzük a meccset.

Soha nem keltettem fel a páromat éjszaka, mindig hagyom aludni, mert tisztában vagyok azzal, hogy mennyire utálja, ha felzavarják alváskor és nem tudja magát kialudni.

Miért veszekedjek vele hangosan a nyílt utcán? Kulturált emberek vagyunk. Négyszemközt vagy a lakásban, vagy csendben elintézzük.


Páromtól nem várom el, hogy dicséretekkel elhalmozzon, mégis megteszi, önszántából. Szeretjük és tiszteljük egymást.


Igaz ugyan, hogy még nincs ráncom, erről nem tudok nyilatkozni, de tudom, hogy az ember öregszik, viselje felemelt fejjel a korát és ne akarjon fiatalabbnak látszani, mert pl. én is láttam nem egy idősebb hölgyet, akik már nevetségesen néztek ki, mert próbálkoztak fiatalosan kinézni.


Szóval ez a cikk egy általános maszlag, bármelyik nőre érvényes ez, kortól függetlenül. Éljen a Blikk hivatalossága. :D

2017. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerelmesek símán tudunk lenni ilyen korú nőbe is.

De aki gyereket szeretne, az nem tud veled komolyan tervezni.

2017. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen, bele.
2017. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!