Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 méteres férfinak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 méteres férfinak van esélye 150-170 centis nőknél?

Figyelt kérdés

198 cm vagyok és alacsonyak közül összesen egyszer voltam már 154 centis lánnyal és volt egy barátnőm egy évig, aki 165 cm volt, de ezt a kettőt leszámítva a legtöbb alacsony lány elutasít és jó néhányan mondták már, hogy a magasságom miatt.


Tudom hogy a világ nem csak a magasságból áll, de eléggé rá vagyok fixálódva erre, mert tényleg többször mondták már hogy "nekem túl magas vagy" ismerkedéskor, miközben jól kijöttünk.

Amúgy tudom hogy kell ismerkedni, nem vagyok elveszett, még ha persze egy Casanova csajozó mester sem vagyok. Néhány hónapja ért véget egy két éves kapcsolatom egy 178 centis lánnyal. Most is szereztem a magasságommal kapcsolatban negatív tapasztalatokat hogy ismerkedni kezdtem újra, meg már régebben is elég sokat.


Sokszor kívánom hogy inkább lennék 185-190 cm. (Kérem alacsony és amiatt keserű férfiak ne írjanak rinyálásokat, hogy lehetne rosszabb is nekem. Tudom. De ez a kérdés nem erről szól.)

27/f


2017. okt. 3. 21:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
170 cm vagyok, 185 cm a maximum kb, amig vonzonak tudok talalni egy ferfit, afelett nem.
2017. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom van. Én azért szoktam látni olyat, hogy a lány a barátja hónaljáig ér kb. Bár 40+ centis magasságkülönbséget lehet sok lány nehezen viselne.

Mindenesetre több esélyed van mint nekem annál az NB1-es kosaras nőnél akivel kikezdtem. :/

2017. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Egy 170cm magas nő már csöppet sem alacsony -.-
2017. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%

Még szép. Párom 206 cm magas, én meg 165 :D

Imádom. ^^

2017. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Nálam simán lenne esélyed. 161 cm vagyok, nekem igazából mindegy a magasság, annyi, hogy nálam ne legyen alacsonyabb és mondjuk legalább egy 10 cm-rel legyen magasabb is, hogy fel tudjak venni magassarkút. Más nem számít. Illetve de: az, hogy jól kijöjjek vele. :)
2017. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Manapság már a 150 centis lányok is 190 centi feletti fiúkat akarnak.
2017. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
17%

De aranyos ahogy a 170 alatti kis gnóm fszok lepontoznak, csak mert az én párom magas, és férfias :D

Irigy gcik, ezt ti bizonyítjátok a legjobban magatok, hogy a komplexusotok megöli a személyiségeteket is :D

2017. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%

# 7

És akkor te most gnóm pina vagy? :DDDD

2017. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%

# 7


Bottal nem piszkálnálak ilyen stílussal, te kis méregzsák törpe.

Egy 193 centis gnóm f*s*

2017. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

#7

Tehát a komlexusaik teljesen légbőlkapottak és alaptalanok amikor te magad jössz olyan jelzőkkel rájuk nézve, hogy "kis gnóm" amíg a 206 centis párodra, hogy "magas és férfias"?

Érdekes párhuzam nemde?

Amúgy itt mindenkit lepontoznak. A boldogtalanok lepontozzák a boldogokat és fordítva, nem kell ennyire fennakadni.

2017. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!