Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hibát követtem el? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hibát követtem el? Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal és úgy éreztem, hogy kicsit hanyagol meg ilyenek. Mert mielőtt találkoztunk tök sokat beszélgettünk és kicsit elbizonytalanított így tali utan, hogy hiába beszélünk napok óta valahogy nem olyan "ütemben" ír mint régen.

Ennek eredmémyeképp megírtam neki, hogy nem szeretnék tovább ismerkedni, mert úgy érzem kissé egyoldalú a dolog. Tudom, hogy hibás vagyok mert igénylem ezt, hogy valaki beszélgessen velem és tudom, hogy korai még ennyire rámászni valakire így első tali után. Úgy voltam vele ha már az elején vannak bennem ilyen érzésk jobb lenne hagyni a dolgot.

Viszont bocsánatot kért és írta, hogy szeretné folytatni.

Kérdés:

baj, hogy elmondtam neki így őszintén amit érzek? Ebből hisztisnek gondolhat vagy rosszúl eshetett neki? Mit gondolnátok a srác helyében a lanyról?


2017. okt. 4. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Hogy kicsit hisztis, egoista, és éretlen. De ha nagyon szimpi volna, nem hagynám...úgy is változni fogsz.;-)
2017. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

szerintem nem vagy hibás, csak közölted vele, hogy te több figyelemre vágysz és úgy érzed hanyagol és nem akar ismerkedni veled


én is hasonló mód szeretem ha tudok a lánnyal beszélgetni és keres, de van akiknek nincs lehetőségük vagy igényük a hosszabb beszélgetésekre


24F

2017. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ezt túlgondolod. Bármit is gondol rólad, rosszat biztos nem, hisz bocsánatot kért és folytatná. Így végülis, jó h őszinte voltál. ;)
2017. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem egy jó nagy idióta a srác, hogy ezek után még szóbaáll veled, egy ilyen éretlen, játszmázós pi**ával még rengeteg gondja lesz, de majd rájön ő is és otthagy, idő kérdése. Pontosan tudod, hogy nincs rendben az, hogy egy ilyen tapadós pióca vagy, de még neked áll feljebb, zseniális :D
2017. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem az a baj, hogy oszinte voltal, az az alap. Itt az a baj, hogy egy figyelemhianyos, tapados ragacs vagy, ami egyaltalan nem egeszseges.
2017. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, én nem gondolom, hogy hisztis vagy. Férfiként azt a női tulajdonságot találom a legidegesítőbbnek, amikor nem árulja el, mi a baja, és nekem kell kitalálni (gondolom ezt más is ismeri).

Na, ehhez képest az, hogy te megírtad neki, mi zavar, határozottan pozitív dolog (nálam).

2017. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!