Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy igényes, jóképű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igényes, jóképű férfi csak szép nőt választ magának?

Figyelt kérdés
Tehát nem választana magának olyat, aki nem tetszik neki, vagy nem fogja meg valamivel? Saját megítélése szerinti szép nőt akar megszerezni mindig?
2017. okt. 7. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
igen szex bombát
2017. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Igényes, szép nő csak jóképű férfit választ magának?



Igen, mindkét nemben, ha válogathatsz, akkor a legjobbat választod.

2017. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De akkor nem értem... mit akar tőlem egy jóképű pasi?

Én nem vagyok egy különlegesen szép nő, aki előtt hasra kéne esni...

2017. okt. 7. 15:31
 4/12 anonim ***** válasza:

NEKI tetszel!

Nem biztos, hogy aki "csodaszép" általában, az egy adott embernek is tetszik és viszont, lehet, hogy a többség szerint átlagos kinézetü nö neki a világ legszebb nöje!

2017. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igényes vagyok, hogy jóképű-e, ki-ki döntse el maga. De annyit elárulok neked, hogy sosem a bombanők fogtak meg. Magyarul nem a külleme, hanem a lelkülete, személyisége, gesztusai, hangszíne, mosolya stb. Tehát elég, ha csak egy valami megfog benne, ami nem feltétlen fizikai jellemző. Értelmes ember olyat választ, aki valamiért tetszik neki. Ez a lényeg.
2017. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Egy igényes, jóképű férfi csak szép nőt választ magának?"



Olyan nöt választ magának, aki szerinte szép, de föleg akinek a belsö világa tetszik neki, azaz olyan, amilyet el tud maga mellett képzelni - és adott esetben a kinézet csak mellékes szerepet játszik, azaz ne legyen számára visszataszító.

2017. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki olyat valaszt, aki neki tetszik, kiveve a rondak, mert azok beerik barkivel. Ha o egy jokepu ferfi es nalad probalkozol, akkor tetszel neki, ennyi!
2017. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
általánosíts még plz
2017. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
A férfiaknak fontosabb, hogy egy nő normális legyen, mint hogy szép legyen. Annál is inkább, mert szép nő minden bokorban akad, normális viszont nagyon kevés van.
2017. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez független attól, hogy ki mennyire jóképű vagy szép. Mindenki a neki tetszőt akarja megszerezni. Akár a külsőt nézzük, akár a "belső" tulajdonságokat.

Ha valakinek csak a "maradék" jut, akkor persze nehéz válogatni, és sajnos vannak olyanok, akiknek kevesebb a mozgástere valamilyen ok miatt.

De esetedben egy általad jóképűnek és igényesnek tartott férfi akar tőled valamit (majd kiderül, hogy mit, ezt én nem tudom), tehát ha tényleg ilyen jellemzőkkel bír, akkor elhiheted, hogy az ő választási lehetőségei is komolyabbak, azaz nem akarna téged, ha nem látna benned valami olyat, ami neki tetszik, akár külsőségekről van csak szó, akár komolyabb dolgokról.

2017. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!