Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet összejönni egy vallásos lánnyal?

Figyelt kérdés

Sok ideje beszélgetek egy lánnyal, ő vallásos én nem. Már randiztunk egyszer, nekem tetszett, neki is. Simán benne lenne még egyben.

Mivel ő is szívesen találkozik, ezért gondolom nem kizáró ok, hogy én nem vagyok vallásos (vagyis lehet ő nem olyan fanatikus módon vallásos, pl. nem jön össze nem vallásos emberrel?!). Én is el tudnám fogadni, hogy ő az, ha nem elvakult szinten. Szerintetek ezt a témát direktben elő lehet venni második randin? Jó ötlet egyáltalán belemenni egy ilyen kapcsolatba?!


2017. okt. 10. 08:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Nos, ha a szexszel tudsz várni nájéjszakáig, akkor hajrá.Nem hiszem
2017. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
...nem hiszem ugyanis, hogy ő csak úgy benne lenne a testi kapcsolatban.Attól függ, hogy mennyire elvakult.
2017. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincsenek jó tapasztalataim vallásos nők terén. Akit megismertem képmutató és beszűkült tudású nő volt. Állandóan meg akart téríteni, végül pont ezért szakítottunk.
2017. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Isten ments, ha jót akarsz magadnak!
2017. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Az előttem szólóknak fogalmuk nincs hogy milyenek a vallásos emberek csak a médiából kiszopott fasz_ságokat majmolják.

A környezetemben mindenki vallásos, és gyakorolják is a vallást.

Az egyik unkokahugom együtt lakik a vőlegényével, még nem házasodtak össze. A másik még egyetemista, 6 éve ugyanaz a pasija, ök vagy a srác szüleinél alszanak vagy a lánynál.

Senkit nem tudok a környezetemben aki várt volna a szexxel a házasságig, de olyat se tudok aki csak meg akarta volna magát dugatni vagy csak bele akart üríteni egy nőbe. A kapcsolatokat mindenki komolyan veszi.


A kérdésedre válaszolva: ha csak dugni akarsz akkor keress magadnak egy ateista kur-_vát, de ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor egy vallásos lánynál nem találsz jobbat.

2017. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Direktbe ne hozd elő, csak puhatold ki hogy hol a határ. Amúgy ha őt nem zavarja hogy te nem vagy vallásos az már jót jelent. Ha nem az a szentfazék típus akkor ismerkedj vele bátran.
2017. okt. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
Én felnőtt nőként, édesanyaként mondom, hogy menekülj inkább!Mind agymosáson ment keresztül, ez tuti.Ismerek egy-két ilyen zakkant embert.
2017. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

#5-ös

Tudod mi vasárnap reggelente egész mást szeretünk csinálni, mint hogy templomba rohanjunk ájtatoskodni.

2017. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

8-as

Fogalmad sincs arról mit jelent vallásosnak lenni akkor miről beszélsz? Szerintem egy vallásos embert sem ismersz legfeljebb valami szektásokkal futhattál össze, vagy jehoba tanuival az ajtódban.

A vallás nem arról szól hogy temploma jársz és korbáccsak vered magad. Kicsit olvasni kellene róla nem a sok fasz_ságot nézni a TV-ben.

2017. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%

De, ismerek vallásos embereket, semmi bajom velük, csak nekem ne kántáljon róla.

Tudod én MAGUNKBAN hiszek, abban, hogy dolgozunk, szórakozunk, élünk, nem egy fantom fog megsegíteni, akit még a büdös életben senki nem látott!

Ja, de lehet: egy üveg whiskey után nekem is lehet megjelenne.Ja, bocs ők nem isznak.

Pedofil papok?Mond valamit?Na ettől gusztustalan és képmutató a vallás.

2017. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!