Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves lányok, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, titeket zavar ha egy srácnak gyereke van?

Figyelt kérdés

Vagyis mit szóltok ahhoz, ha egy srác randira hív és kiderül, hogy gyereke van?

Velem ez történt és bevallom őszintén, hogy bennem kavarognak a gondolatok. Úgy gondolom, hogy ha valakinek nem sikerül egy párkapcsolata és születik ott egy gyerek, attól ő még nem érdemli meg, hogy örökre egyedül maradjon, főleg huszonévesen. Másrészről viszont, nekem tök fura ha egy babának vagy egy egészen pici kisgyereknek apa nélkül kell felnőnie. A minden második hétvégét az apával tölti című történet az nagyon messze áll attól, hogy valaki apaként működjön, ez a szubjektív véleményem. Az is kavarog bennem, hogy ha valaki egy laza kapcsolatba gyereket vállal, aztán szét is mennem néhány hónappal a gyerek megszületése után, akkor hol van a felelősség? Tehát elmondható, hogy a semmire vállaltak be egy gyereket? Az én felfogásom szerint egy gyerekhez stabil kapcsolat (ami alatt házasságot értek) és stabil anyagiak kellenek. Ráadásul, ha ezek megvannak még akkor se biztos, hogy nem lesz válás a vége, de legalább az ember elmondhatja magáról, hogy ő mindent megtett.

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek ha egy srácnak ilyen előélete van, akkor én se számíthatok túl sok jóra?



2017. okt. 6. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy fiatalon az emberek követhetnek el hibákat.


Ez után két történet lehetséges.

1. Benő a feje lágya és tanul a hibáiból és fejlődik. (ritka esetek)

2. Marad amilyen, majd ugyanazokat a hibákat követik el úja és újra.


Kérdés, hogy a te általad megismert srác, melyik típusba tartozik.

2017. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna, de nem azert, mert milyen apa mar, hogy nincs a gyereke mellett. Nekem is elvaltak a szuleim, kicsi voltam, apammal szuper a viszonyunk es semmi tuske nincs bennem, hogy jajj miert nem maradtak egyutt.

Viszont en nem akarok huszonevesen meg soha mostohaanyuka lenni es nem akarok olyan pasit, akit barmi, plane ilyen nagy dolog kot az exehez.

2017. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén? Nálam egyáltalán nem lenne jó pont, ha gyereke van, húsz egynéhány évesen. Nem mondom, hogy egyáltalán nem ismerkednék vele, de a bizalom kialakulásához sokkal több idő kellene.
2017. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Leírtad nem?
2017. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem "zavarna", de nem jönnék össze vele. Most attól függetlenül, hogy felelőtlen vagy sem, nem szeretnék mostohaanyu lenni, huszon-x évesen meg pláne nem.
2017. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van egy lány barátom , helyette beszèlek. Az ő pasija kopasz kigyúrt kissè agresszìv pasi a lány vmièrt nem tudja ott hagyni, pedig párszor már lefeküdtem vele ....A pasinak van egy kisfia a lány fèltèkeny az exre de leginkább gyerekre zavarja , hogy a pasi sokat foglalkozik a gyerekkel a lány helyett. 23körűl volt amikor megismertem!
2017. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Huszonévesen nem jönnék össze gyerekes pasival.

35-40 felett lehet, megfontolnám, de előbb semmiképpen sem.

2017. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%

Elég korlátolt nezeted van. Azért, mert neki befuccsolt a házassága, lehet értékes ember és megérdemli a boldogságot.

Egyszerűen csak nem a megfelelő emberrel hozta össze a sors. Lehetsz akár te is a az, akivel tökéletes a harmónia.

Igazából a legtöbb gyerek komoly, stabil párkapcsolatban születik, tervezve. Aztán valami elromlik, akármit csinálsz is, vissza nem lehet csinálni az elrontott dolgokat. És akkor hiába a gyerek, rajossz, hogy egy életed van.

Aki igazán akar, annak teljesen mindegy mi volt eddig és csak az számít mi van most.

2017. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Kizáró ok lenne. Saját se kell, másé meg aztán főleg nem.

22/L

2017. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

megmondom őszintén, huszonévesen én sem vállalnék egy ilyen kapcsolatot.

viszont a fiú nem biztos, hogy hibás. lehet, hogy tervezték, lehet, hogy így sikerült. az utóbbi is lehet akkor, ha végig védekeztek.

Akkor jobban tetszene, ha abortuszra kényszerítette volna a barátnőjét? akkor nem lenne folt a múltjában?

2017. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!